REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Mocny kwiecień w SkyShowtime. Świetna lista nowości

Platforma SkyShowtime uraczy swoich widzów naprawdę interesującymi tytułami. Wiosną w serwisie zadebiutują zarówno nowości, jak i kontynuacje uwielbianych przez wielu serii. Między innymi swoją premierę otrzyma finałowy sezon serialu „Star Trek: Discovery”. Kwiecień będzie stał także pod znakiem adaptacji światowych bestsellerów.

06.03.2024
14:14
Kwiecień w SkyShowtime, lista premier
REKLAMA

SkyShowtime nie zwalnia tempa. Wiosenne propozycje platformy brzmią naprawdę ciekawie. W kwietniu na ekranach zadebiutuje serial „Dżentelmen w Moskwie” z Ewanem McGregorem w roli hrabiego Aleksandra Rostowa, który po rewolucji bolszewickiej odkrywa, że z powodu swojego pochodzenia klasowego i przeszłości znalazł się po niewłaściwej stronie historii. Nie jest to oczywiście jedyna adaptacja powieści. Na platformie zadebiutuje także historia o tym, jak skrupulatnie przygotowane plany na spędzenie złotej jesieni życia, mogą szybko zostać pokrzyżowane przez wizytę tajemniczej nieznajomej. „Niedaleko pada jabłko” to tytuł, któremu z pewnością będzie warto przyjrzeć się bliżej.

REKLAMA

Więcej o produkcjach dostępnych na platformie SkyShowtime czytaj na łamach Spider's Web:

Kwietniowe premiery w SkyShowtime Dżentelmen w Moskwie

Serial przedstawia historię hrabiego Aleksandra Rostowa (Ewan McGregor). Arystokrata zaraz po bolszewickiej rewolucji dochodzi do zaskakujących wniosków. Twierdzi, że znalazł się po złej stronie historii. Łaskawy jest dla niego jedynie radziecki sąd, który daruje mężczyźnie życie, ale też zmusza go do zamieszkania w małym pomieszczeniu na strychu wytwornego hotelu Metropol. Hrabia nie może opuścić tego miejsca, ponieważ takie działanie skończy się dla niego egzekucją. Rosyjska historia odbywa się po drugiej stronie murów, a uwięziony arystokrata nie może nawet jej obserwować. Odcięty od społeczeństwa, zagłębia się w świat duchowych odkryć, tworząc własną rzeczywistość w odosobnieniu.

Zwiastun 1. sezonu serialu Dżentelmen w Moskwie - SkyShowtime

„Niedaleko pada jabłko”

Scenariusz serialu został oparty na bestsellerowej powieści o tym samym tytule, autorstwa Liane Moriarty. Tytuł przedstawia historię pozornie idealnej rodziny Delaneyów. Byli trenerzy Stan (Sam Neill) i Joy (Annette Bening) sprzedali swoją szkołę tenisa, aby wejść w bardziej spokojny etap wspólnego życia. Chcą przede wszystkim spędzać więcej czasu ze swoimi dorosłymi już dziećmi. Sielanka nie trwa jednak długo. Pewnego dnia do ich drzwi puka ranna kobieta, wnosząc do ich świata adrenalinę, za którą jednak trochę tęsknili. Niedługo później w niewyjaśnionych okolicznościach znika Joy, a jej dzieci muszą bliżej przyjrzeć się z pozoru idealnemu małżeństwu rodziców, aby pomóc matce. Na światło dzienne wychodzi przy okazji wiele rodzinnych sekretów i tajemnic.

Zwiastun 1. sezonu serialu Niedaleko pada jabłko - SkyShowtime

Kwiecień w SkyShowtime – pełna lista premier

Nowe seriale

  • „Boat Story” – premiera pierwszych dwóch odcinków: 5 kwietnia 2024 roku (kolejne co tydzień)
  • „Star Trek: Discovery” – premiera 5. sezonu: 5 kwietnia 2024 roku (odcinki będą pojawiać się co tydzień)
  • „Dżentelmen w Moskwie” – premiera pierwszych trzech odcinków: 18 kwietnia 2024 roku (kolejne co tydzień)
  • „Niedaleko pada jabłko” – premiera 1. sezonu: 23 kwietnia 2024 roku (odcinki będą pojawiać się co tydzień)

Kontynuacje seriali

  • „Mary&George” – premiera finałowego odcinka 1. sezonu : 5 kwietnia 2024 roku (nowe odcinki pojawiają się co tydzień)
  • „Sexy Beast” – premiera odcinków 5-8 z 1. sezonu: 25 kwietnia 2024 roku (odcinki 1-4 są już dostępne na platformie)
REKLAMA

Filmy

  • „Moje Wielkie Greckie Wesele 3” – premiera 28 kwietnia 2024 roku
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA