REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Wszystko wskazuje na to, że Mata wypuści swoją linię butów. Powinny nazywać się Matidasy

Po tym, gdy Mata zaspokoił niedawno fanów swojej muzyki nowym kawałkiem, "M", tym razem postanowił nieco namieszać w środowisku sneakerheadów, czyli kolekcjonerów butów. Raper, a jednocześnie ambasador adidas Originals, pojawił się wczoraj w głównej siedzibie adidasa w Niemczech, co oznacza, że najprawdopodobniej niebawem na sklepowych półkach pojawią się buty artysty w kolaboracji z marką.

14.06.2023
15:43
Wszystko wskazuje na to, że Mata wypuści swoją linię butów. Powinny nazywać się Matidasy
REKLAMA

Chciałoby się napisać, że Mata nie zwalnia tempa, ale to za mało powiedziane - raper wrzucił piątkę i wcisnął gaz do dechy. O artyście słychać było co nieco już na początku roku, kiedy to jego sprawa w związku z posiadaniem marihuany została umorzona, z czego żartował zresztą na Gali Bestsellerów Empiku, a później o swoich problemach z uzależnieniem rozmawiał w podcaście z psychoterapeutką. Rapera nie ominęła także krótkotrwała afera w związku z drogim preorderem swojej płyty "<33", której premiera i tak została przełożona, a raper w ramach rekompensaty zaprosił wszystkich tych, którzy zamówili krążek w przedsprzedaży na swoje urodziny w Warszawie.

REKLAMA

Tym razem artysta najprawdopodobniej szykuje coś naprawdę mocnego, a kulisy nowego przedsięwzięcia zdradził na swoim Instagramie.

Szykuje się kolaboracja Maty z marką adidas. Raper odkrył rąbek tajemnicy na Instagramie

Na Instastory Maty pojawiło się kilka zdjęć, które w oczywisty sposób zdradzały, po co artysta, a przy tym od zeszłego roku ambasador adidas Originals, znalazł się w głównej siedzibie marki w Niemczech. Biorąc po uwagę fakt, że w kawałku "Pieniądze i sława", który powstał w ramach projektu "Hotel Maffija 3", Mata nawija: "Wiem, że chcеsz być w moich butach. Daj mi jeszcze rok, będą na półkach", sneakersy w kolaboracji rapera i adidasa, mogą relatywnie szybko pojawić się na sklepowych półkach.

Mata zdradził na Instastory, że znajduje się w głównej siedzibie adidasa w Niemczech
REKLAMA

Wśród relacji rapera na Instastory znalazł się także odnośnik do jego kawałka "MC", który zadebiutował pod koniec 2021 roku, gdzie Mata rapuje o podbijaniu świata. I w tym naprawdę coś jest, bo gdyby adidas rzeczywiście szykował kolaborację z Michałem Matczakiem, to artysta znalazłby się wśród pokaźnego grona gwiazd, które współpracowały z popularną marką. A są to m.in. Kanye West, Pharrell Williams czy Beyoncé, a także luksusowe domy mody - Prada, Gucci oraz Balenciaga.

Zdjęcie główne: kadr z teledysku Maty

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA