1. Rozrywka
  2. Seriale

Wiadomo już, kiedy możemy spodziewać się nowego sezonu "Miasteczka Twin Peaks"

Lokowanie produktu

Trzeci sezon serialu "Miasteczko Twin Peaks" jest już w połowie gotowy - poinformował prezes stacji Showtime, David Nevins. Jego premiera zbliża się wielkimi krokami. Jeśli wszystko pójdzie po myśli twórców, będziemy mogli się nim cieszyć nieco wcześniej, niż początkowo zakładaliśmy. 

13.01.2016
11:17
Miasteczko Twin Peaks - nowy sezon wcześniej, niż się spodziewaliśmy

Nevins, który widział już kilkadziesiąt minut materiału z serialu, bardzo pochlebnie wyraża się o jego poziomie. Choć nie był on jeszcze w pełni ukończony, ponoć już teraz robi bardzo dobre wrażenie. Prezes Showtime oznajmił, że prace nad trzecim sezonem "Miasteczka Twin Peaks" idą zgodnie z planem - w tej chwili jego produkcja jest już ukończona w ponad pięćdziesięciu procentach, co oznacza, że są spore szanse na to, by jego premiera odbyła się kilka miesięcy wcześniej, niż to zakładano.

twin-peaks class="wp-image-49024"

Nowe "Miasteczko Twin Peaks" początkowo miało trafić na ekrany 10 czerwca 2016 roku. Szybko jednak okazało się, że nie ma szans, by zdążyć do tego terminu - wszystkiemu winne były zawirowania związane z jego realizacją. Przypomnijmy, że negocjacje pomiędzy Davidem Lynchem, który reżyseruje trzeci sezon, a Showtime przedłużały się, a strony nie mogły dojść do porozumienia. W pewnym momencie Lynch w ogóle wycofał się z udziału w tym projekcie, ostatecznie jednak udało się go przekonać do powrotu. Niedługo potem ogłoszono, że zamiast 9 odcinków, "Miasteczko Twin Peaks" będzie miało ich więcej - najprawdopodobniej 18.

twin peaks class="wp-image-38996"

Koniec końców premiera musiała zostać przesunięta na rok 2017. Wcześniej mówiło się o wakacjach, teraz Nevins twierdzi, że stacji uda się wyrobić wcześniej i trzecim sezonem będziemy mogli cieszyć się już na początku roku, w pierwszym kwartale. To oczywiście świetna wiadomość, byleby tylko z tym pośpiechem nie wiązała się niższa jakość serialu. Wszak co nagle, to po diable, a wszyscy chyba wolelibyśmy poczekać kilka miesięcy dłużej i dostać rewelacyjnym, pełnowartościowy sezon.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze