REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Wiśniewski komentuje wyrok sądu. Mówi, że jest niewinny

Michał Wiśniewski został ostatnio skazany przez sąd na 1,5 roku pozbawienia wolności oraz grzywnę w wysokości 80 tysięcy złotych. Lider Ich Troje usłyszał zarzuty dotyczące "doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem znacznej wartości". Teraz w mediach społecznościowych opublikował nagranie, w którym odniósł się do niełatwej dla niego sytuacji. Co zamierza?

31.10.2023
14:17
Michał Wiśniewski sąd apelacja
REKLAMA

Michał Wiśniewski znalazł się w nie lada tarapatach. Lider Ich Troje usłyszał wyrok w sprawie ogromnej pożyczki zaciągniętej w SKOK Wołomin. Kilka lat temu Wiśniewski wziął ogromną pożyczkę na kwotę 2,8 mln zł. Według śledczych, gwiazdor podał fałszywe informacje na temat swojego dochodu.

REKLAMA

Więcej o Michale Wiśniewskim przeczytasz w Spider's Web:

Michał Wiśniewski skazany. Muzyk Ich Troje komentuje decyzję sądu.

Wiśniewski decyzją sądu został skazany na 1,5 roku więzienia, ale też karę grzywny w wysokości 80 tysięcy złotych. Dzień po decyzji sądu Wiśniewski postanowił odnieść się do całej sprawy w nagraniu, które opublikował w social mediach.

Pomyślałem, że zanim odbiorę jakikolwiek telefon z jakiejkolwiek gazety, to warto oddać własny, krótki statement na ten temat - wytłumaczył na początku, zaznaczając, że jest niewinny.

Proszę państwa, jestem niewinny. Ta informacja gruchnęła na mnie dzisiaj jak grom z jasnego nieba, kiedy jechałem na próbę, więc większość moich planów runęła. Nie wiem, co będzie dalej, bo myślę, że najlepszym lekarstwem jest czas, żeby to przetrawić - mówi Wiśniewski na nagraniu.

Gwiazdor Ich Troje zaznacza, że w trudnym dla niego momencie, może liczyć na wsparcie swoich najbliższych. W związku z wyrokiem sądu, Michał zapowiada apelację.

Z drugiej strony chcę tylko pokrótce powiedzieć, że przygotuję materiał, który pozwoli, mam nadzieję, obiektywnie, bo upublicznię w całości akta dotyczące tej sprawy - liczę też na środowisko prawnicze, które być może wyprowadzi mnie z błędu. Być może coś podpowie, ale na pewno będę apelował w tej sprawie. Ten wyrok jest okropny strasznie

słyszymy na nagraniu.

Michał Wiśniewski: "Z godnością zniosę odsiatkę"

REKLAMA

Jednocześnie czerwonowłosy gwiazdor zaznacza, że jeśli zajdzie taka potrzeba, podda się karze.

Z godnością zniosę odsiadkę, jeżeli będzie taka potrzeba, bo odsiadka za niewinność, to trochę jak prześladowanie. Chciano nadać SKOK-owi Wołomin i całej aferze twarz, no to nadano. Nazywam się Michał Wiśniewski i jestem niewinny. I co, po aferze? Nie sądzę - zaznacza muzyk. Na dalszy rozwój wydarzeń czekają zarówno sam Wiśniewski, jak i jego fani.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA