REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Zespół Ich Troje szuka pracownika. Podają kwotę, ale nie mówią, co miałbyś tam robić

Michał Wiśniewski opublikował w mediach społecznościowych ogłoszenie. Nie wiadomo tylko, czy muzyk szuka pracownika, czy wróżki - lider zespołu Ich Troje nie poinformował bowiem, jakie stanowisko miałaby objąć osoba zainteresowana współpracą. I choć pojawiła się informacja na temat dolnej granicy wynagrodzenia, to Wiśniewski nie wtajemniczył potencjalnych pracowników, czy jest to kwota brutto czy netto.

18.10.2023
14:00
Zespół Ich Troje szuka pracownika. Podają kwotę, ale nie mówią, co miałbyś tam robić
REKLAMA

Zespół Ich Troje szuka osoby, która stałaby się częścią popularnego w latach 2000. zespołu. Taka informacja pojawiła się na Instastory Michała Wiśniewskiego, lidera grupy, który ofertę przedstawił dość lakonicznie. W, z pozoru pełnej wyzwań, wrażeń i dobrej muzyki, pracy pojawia się jednak sporo niewiadomych. Pierwszą i najważniejszą jest fakt, że tak naprawdę nie wiadomo, na jakie konkretnie stanowisko jest poszukiwany nowy pracownik, ani ile konkretnie wynosiłoby jego wynagrodzenie.

REKLAMA

Michał Wiśniewski szuka wielozadaniowego pracownika. Nie zdradził, na jakie stanowisko

Na nieokreślone stanowisko zespół Ich Troje szuka osoby, która jest "dyspozycyjna czasowo". W jakich godzinach? W jakie dni? Nie wiadomo. Wiadomo jednak, że pracownik ma być "wielozadaniowy", a oprócz tego "odporny na pracę pod presją czasu". Czy Wiśniewski szuka robota? Możliwe, bo zainteresowany ma umieć radzić sobie "świetnie" ze stresującymi sytuacjami, a taki stan rzeczy ma trwać raczej dłużej niż krócej, gdyż autor ogłoszenia zapewnia długoterminową współpracę. Wypada mieć oprócz tego prawo jazdy, na szczęście tylko na samochód.

 class="wp-image-2448535" width="612"
Ich Troje szuka pracownika

To, co zwykle najbardziej interesuje potencjalnych pracowników, to jednak wysokość wynagrodzenia, a w ogłoszeniach często tych widełek jednak brakuje. Wygląda na to, że Ich Troje doskonale o tym wie, dlatego umieściło informację o tym, jaka jest dolna granica zarobków. Zespół zapomniał jednak o jednym, dosyć istotnym szczególe. Wynagrodzenie wynosi bowiem od 5 tys. zł wzwyż, ale nie wiadomo, czy jest to kwota brutto czy netto. Michał Wiśniewski oprócz wypłaty oferuje także zdobycie doświadczenia, być może licząc na to, że właśnie sama praca dla Ich Troje będzie bardziej atrakcyjna niż pieniądze.

REKLAMA

Na muzyczne tematy piszemy więcej w serwisie Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA