REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Jedenastka o mały włos nie zagrała w „Grze o tron”. O którą rolę walczyła na castingu?

Millie Bobby Brown gościła w show Jimmy'ego Fallona. Podczas wywiadu wyznała, że zanim otrzymała rolę Jedenastki w serialu „Stranger Things” Netfliksa, starała się o angaż w „Grze o tron”. Którą z postaci chciała zagrać aktorka?

05.10.2020
20:40
millie bobby brown gra o tron jedenastka stranger things netflix casting
REKLAMA
REKLAMA

Choć na nowy sezon „Stranger Things” trzeba jeszcze trochę poczekać, niedawno Netflix poinformował w enigmatycznym wpisie, że twórcy serialu wrócili do pracy na planie. Jedna z gwiazd hitu Netfliksa, Millie Bobby Brown, gościła niedawno w programie Jimmy'ego Fallona, gdzie zdradziła, że o mały włos zobaczylibyśmy ją w zupełnie innej produkcji — „Grze o tron”.

Zanim stała się Jedenastką, usłyszała „nie”

Jak przyznała gwiazda „Stranger Things” w programie „The Tonight Show with Jimmy Fallon”, zanim dostała rolę Jedenastki, starała się o angaż w innym hicie. Millie Bobby Brown bardzo zależało na roli w „Grze o tron”. Jak wyznała, fakt, że nie przeszła pomyślnie castingu, mocno podkopał jej pewność siebie — do tego stopnia, że zwątpiła w aktorstwo.

„To naprawdę bardzo trudne” — pomyślałam wtedy

— mówiła Brown.

Na szczęście niedługo potem przyszedł angaż do „Stranger Things” i Millie Bobby Brown nie zrezygnowała z kariery aktorki.

Brown na castingu do „Gry o tron”. Kogo miała zagrać?

REKLAMA

Niestety, podczas rozmowy aktorka nie zdradziła, o którą z ról się starała. Jednak dociekliwi internauci szybko ustalili, że najprawdopodobniej musiało chodzić o Lady Lyannę Mormont, którą w 6. sezonie „GoT” zagrała ostatecznie Bella Ramsey. Obie brytyjskie aktorki są w podobnym wieku, dodatkowo jedyną alternatywą dla Lyanny Mormont musiałaby być Arya Stark — jednak w chwili, gdy ruszał casting do „Gry o tron”, Millie miała zaledwie 5-6 lat, więc była do tej roli stanowczo za młoda.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA