REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Murcix i Paulina Kozłowska w Fame MMA 20. Byłe członkinie Ekipy zawalczą na gali

Fame MMA ogłosiło ostatnią walkę. Podczas jubileuszowej, 20. gali, w oktagonie zmierzą się ze sobą Murcix oraz Paulina Kozłowska, byłe członkinie Ekipy Friza.

29.01.2024
14:33
murcix i paulina kozlowska zawalcza na fame mma 20 ekipa
REKLAMA

Zbliża się 20. gala Fame MMA, która z pewnością przyciągnie przed ekrany sporą liczbę osób i to nie tylko za sprawą głównych walk - oprócz tego, że w oktagonie staną przeciwko sobie Michał "Boxdel" Baron i Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz Marcin "Xayoo" Majkut i Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk, na macie pojawi się także niespodziewana para zawodniczek. Na jubileuszowej gali Fame MMA zawalczą bowiem Marta "Murcix" Błoch oraz Paulina Kozłowska, byłe członkinie Ekipy Friza.

REKLAMA

Murcix i Paulina Kozłowska zawalczą na Fame MMA 20

Marta "Murcix" Błoch to jedna z pierwszych członkiń w Ekipie Friza, która pożegnała się z projektem na początku października 2022 r. Z koli Paulina Kozłowska dołączyła do Ekipy pod sam koniec jej działalności jako dziewczyna Mateusza "Mini Majka" Krzyżanowskiego. Teraz influencerki zmierzą się ze sobą podczas jubileuszowej gali Fame MMA 20:

Sytuacja w Ekipie mocno się zmieniła, a Panie udały się we własnym kierunku rozwoju. Marta wciąż prowadzi swoją działalność influencerską, a Paulina wycelowała w branżę beauty. Sympatyczki freak-fightów, które często oglądały nasze gale na płycie areny, zadecydowały dziś, że same chcą spróbować "z czym to się je" i wskakują do oktagonu FAME! Dla fanów "starej Ekipy" to czysta śmietanka! Starcia kobiet nie mogło zabraknąć

- czytamy na Instagramie Fame MMA.

Swojego zdziwienia nie kryją nie tylko fani, ale również osoby ze świata influencerów. Wpis skomentowali m.in. Julia Żugaj, Łukasz "Luka" Trochonowicz czy Przemysław "Przemek Pro" Lejowski. Walka Marty i Pauliny odbędzie się 10 lutego w TAURON Arenie w Krakowie.

REKLAMA

O Ekipie przeczytasz więcej na Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA