REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube
  3. Wideo

Dominik z Ekipy Friza podjął wyzwanie za kilka tys. zł. Ogolił całą głowę i twarz

W najnowszym odcinku Friza z serii "Za ile to zrobisz" Dominik podjął wyzwanie i zgodził się ogolić całą głowę. Dosłownie.

22.01.2024
17:22
dominik z ekipy ogolil cale cialo za 5 tys
REKLAMA

Nowa seria Friza cieszy się sporą popularnością i nic dziwnego - w cyklu "Za ile to zrobisz" członkowie Ekipy decydują się na wykonywanie za pieniądze nawet tych najbardziej hardcorowych zadań. Widzowie mieli już okazję zobaczyć skok z rampy na hulajnodze, wypicie obrzydliwej "magicznej mikstury" czy zagipsowanie kończyn. W najnowszym odcinku wśród zadań do wykonania znalazły się m.in. survival w lesie, zakopanie w śniegu bez ubrań czy wytrzymanie z pijawkami na ciele. Jednym z wyzwań było także ogolenie całej głowy i zdecydował się to zrobić Dominik.

REKLAMA

Dominik z Ekipy Friza ogolił głowę i twarz za pieniądze

Początkowo Dominik próbował negocjować i stwierdził, że jest w stanie ogolić całe ciało za 10 tys. zł. Ostatecznie jednak zgodził się na kwotę 5 tys. zł, a Friz dorzucił do puli czapkę i bandanę marki MISBHV za 650 zł. Dzięki zaakceptowaniu wyzwania Dominik mógł także anulować swój poprzedni challenge - polegał on na noszeniu pampersa, w którym załatwiał swoje potrzeby fizjologiczne.

Odcinek "Za ile to zrobisz" na kanale Friza

Youtuberowi zostały ogolone nie tylko włosy na głowie, ale również broda i brwi, które zostały wydepilowane przy pomocy plastrów z woskiem. Ostatecznie zarobił on na odcinku 5700 zł, co w sumie dało mu kwotę 6300 zł i prowadzenie w tabeli.

REKLAMA

O Frizie przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA