REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się
  3. Dramy

Nagrali godzinny film, aby wytłumaczyć się ze swojego związku. A widzom i tak się to nie podoba

Mortalcio opublikował na swoim kanale film, który wspiął się na sam szczyt karty "Na czasie" i czekali na niego prawdopodobnie wszyscy detektywi z TikToka. Influencer postanowił nagrać materiał, w którym wypowiedział się na temat kulis swojego nowego związku z Kingą Banaś, który po kilkunastu godzinach od publikacji zgarnął już niemal milion wyświetleń.

05.12.2023
16:01
Nagrali godzinny film, aby wytłumaczyć się ze swojego związku. A widzom i tak się to nie podoba
REKLAMA

Pod koniec stycznia 2023 roku Patryk Baran i Wiktoria Bochnak, członkowie projektu Genzie znani jako Mortalcio i Kartonii, ogłosili, że nie są już dłużej parą, a ich pięcioletni związek został zakończony przez Patryka. Jakiś czas później w sieci pojawiły się pogłoski, że Mortalcio ma nową dziewczynę - miała być nią Kinga Banaś, uczestniczka pierwszej edycji programu Friza "Twoje 5 Minut", a jednocześnie współlokatorka Wujka Łukiego i Fusialki. TikTokowi detektywi rozpoczęli swoje prywatne śledztwo i okazało się, że mieli rację - przypuszczenia o skrzętnie ukrywanym związku Patryka i Kingi okazały się być prawdą. Potwierdził to sam influencer, który na YouTubie opublikował wymowną piosenką oraz godzinny film, w którym postanowił wytłumaczyć, w jaki sposób doszło do tego, że Kinga jest jego dziewczyną.

REKLAMA

Mortalcio potwierdził swój związek z Kingą. Opublikował obszerne wyjaśnienia w serwisie YouTube

Na kanale Mortalcia pojawił się godzinny materiał, w którym influencer wraz z Kingą opowiedzieli, w jaki sposób zaczęli się spotykać. Wypowiadali się w nim nie tylko Patryk i jego nowa dziewczyna, ale również ich przyjaciel Posti oraz operator Sylwek.

Cześć, film trwa godzinę, ponieważ chcieliśmy wszystko opisać. Jak dokładnie to wyglądało między nami, żeby już nie było żadnych wątpliwości. Staraliśmy się wszystko opisywać szczegółowo i dokładnie, żeby na pewno każdy zrozumiał - nie wiem, czego ludzie innego oczekiwali ponieważ, jakbym nie dodawał dat - ludzie by pisali że to "zwykłe gadanie"

- skomentował w Mortalcio w komentarzu pod filmem.

Patryk nagrał również reakcje swoich bliskich na piosenkę "Kłamstwa", w której wspominał o swojej trudnej sytuacji, do której doprowadziło spotykanie się z dziewczyną powiązaną z Ekipą Friza i podejrzenia o romans. Influencer podkreślił także, że zarówno Ekipa, jak i Genzie zaakceptowali jego nowy związek i że ani on, ani Kinga nie zamierzają się już ukrywać.

Mortalcio i Kinga potwierdzili swój związek

O tyle, o ile widzowie na YouTubie przyjęli tę informację ze zrozumieniem, tak w serwisie X reakcje były zgoła inne.

W komentarzach na YouTubie można przeczytać bowiem wiele słów wsparcia dla Patryka, krytykując ludzi, którzy napędzali spiralę hejtu w stronę pary:

Mimo że jesteście osobami publicznymi, to dla mnie jest to chore, że dwie dorosłe osoby muszą się tłumaczyć ze swoich prywatnych spraw obcym ludziom. Ważne, abyście byli szczerze szczęśliwi, reszta nie ma znaczenia, dopóki macie siebie nawzajem, to macie wszystko

- skomentował jeden z internautów.

Z kolei użytkownicy serwisu X nie gryźli się w język. Zwracali uwagę na infantylną postawę Kingi czy to, że Patryk ani razu nie wymienił imienia swojej byłej dziewczyny Wiktorii, mówiąc o rozstaniu. Wśród wpisów na X pojawiały się również opinie o Kartonii, która "wyszła na rozstaniu tylko na dobre", a Patryk nie zasługiwał, by być z taką osobą, jak ona:

Wika to silna babka i zasłużyła na kogoś lepszego niż facet, który przez lata związku wyżej stawiał karierę niż ją, zrobił jej nadzieję na wspólną przyszłość, zamieszkując w nowym domu, by się upewnić, że nic już do niej nie czuje

- pisano na X.
REKLAMA

Na temat Ekipy przeczytasz więcej w serwisie Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA