REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Muzyka

Pobierz za darmo muzykę z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. To prezent z okazji Święta Niepodległości

Obchody 100-lecia polskiej niepodległości to doskonała okazja, by przypomnieć sobie najlepsze dzieła rodzimej kultury. Doskonale rozumieją to twórcy gier wideo w świecie Wiedźmina. Dlatego z okazji 11 listopada udostępnili oni muzykę z Wiedźmina 3 do pobrania zupełnie za darmo.

09.11.2018
18:41
muzyka z gry wiedźmin 3
REKLAMA
REKLAMA

Szał związany z nadchodzącą premiera Wiedźmina od Netfliksa sprawił, że seria gier od CD Projekt Red odeszła nieco w zapomnienie. Firma skoncentrowała większość swoich najnowszych działań na rozwijaniu marki Cyberpunk, a fani Geralta z Rivii większość swoich emocji włożyli w dyskusje o planowanej obsadzie serialu. Od czasu do czasu pojawiały się jednak nowe wieści związane z grami wideo polskiej firmy.

Najnowsze informacje są bezpośrednio powiązane ze zbliżającą się 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Kilka dni temu platforma cyfrowej dystrybucji gier komputerowych GOG.com (której właścicielem jest CD Projekt) ogłosiła, że polskie gry będą z tej okazji dostępne w dużych przecenach. Na liście promocji Made in Poland nie brakuje także tytułów powiązanych ze światem Wiedźmina.

To nie koniec dobrych informacji. Całkowicie za darmo będzie dostępny także koncert z muzyką z gry.

REKLAMA


Fanów serii czeka prawdziwa artystyczna uczta. Całość występu to ponad dwie godziny muzyki z podstawowej wersji gry oraz dodatków Serca z kamienia oraz Krew i Wino. Nagranie jest dostępne dla wszystkich użytkowników GOG.com do godziny 15:00, 11 listopada. Link do darmowego dostępu znajduje się na stronie głównej serwisu w specjalnie wyróżnionej zakładce. Symfoniczna perełka z pewnością skusi wielu posiadaczy konta na GOG.com, nawet tych, którzy nie grali jeszcze w trzecią część Wiedźmina.

Muzyka z gry Wiedźmin 3 była wcześniej dostępna choćby na YouTubie. Autor oryginalnego soundtracku gry, Marcin Przybyłowicz, tworzy także utwory do Cyberpunk 2077.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA