REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Nadciągnęły Cienie Mroku. Gdzie kupić dodatek do Heroes VI?

Pomijając zupełnie bzdurny tytuł tego rozszerzenia, szykuje się całkiem smakowity kąsek dla wszystkich fanów najnowszych Herosów. Sam nie jestem miłośnikiem „szóstki”. Wycięcie części surowców i to, co pozostało po kapitalnych zamkach w 3D z poprzedniej odsłony, przekreśliło ten tytuł w moich oczach. Nawet pomimo tego Cienie Mroku wyglądają na całkiem porządne rozszerzenie, zwłaszcza z perspektywy wcześniejszych dodatków.

07.05.2013
15:00
Nadciągnęły Cienie Mroku. Gdzie kupić dodatek do Heroes VI?
REKLAMA
REKLAMA

Czym mogą kusić Cienie Mroku? Po pierwsze, to samodzielny dodatek, posiadający wszystko, co najlepsze z danej odsłony. Na podobny zabieg Ubisoft zdecydował się podczas premiery dodatku do poprzedniej części gry – Dzikich Hord. Dzięki udostępnieniu wszystkich zamków, jednostek i bohaterów dla trybu wieloosobowego, posiadanie dodatku i wcześniejszych rozszerzeń okazało się zbędne. Dzikie Hordy były jednym z lepszych zakupów, jakich dokonałem i chociażby z tego powodu naprawdę zastanawiam się, czy nie sprawić sobie Cieni Mroku. Nawet pomimo niechęci do najnowszej odsłony. W końcu tryb „gorących pośladków” to już klasyka i kwintesencja dobrej zabawy, niezależnie od cyferki przy tytule Heroes.

Cienie Mroku oddają w ręce graczy nową, szóstą stronę konfliktu, jaką są mroczne elfy („Loch”). Te, najpierw ciemiężone przez ludzkość na powierzchni, później zmuszone do ucieczki pod ziemię i sojuszu z nieczystymi siłami, wracają po swoje. Z tego powodu gracz zyska kontrolę nad 15 nowymi jednostkami oraz poprowadzi swoich fioletowych towarzyszy do zwycięstwa w czasie około 20 godzin. Właśnie tyle daje Ubisoft na przejście kampanii.

REKLAMA

Gdzie dodatek sprawić sobie najtaniej? Kupując sam klucz do gry, najtańszą ofertą wykazało się Keye.pl. Za cd-key sprzedawca chce raptem 50 złotych bez 10 groszy. Niestety, zapas kluczy od Keye.pl jest na ten moment chwilowo wyczerpany, warto jednak trzymać rękę na pulsie. W razie niedoborów wypada zobaczyć, co w swojej ofercie ma oficjalny dystrybutor gry, Cdp.pl. CeDePe chce za Cienie Mroku prawie 60 PLN. Oczywiście mowa o edycji cyfrowej. Jeżeli macie smak na pudełko, bez wątpienia najlepszą ofertą wykazało się Muve.pl. W sklepie Cenegi pudełkowe Cienie Mroku to koszt 68 polskich zielonych, ze skromnym DLC w pakiecie. Darmowa wysyłka pod fosę waszej warowni jest wliczona w cenę. Wierząc Muve.pl, ich bohater ma tyle punktów ruchu, że bez problemu dostarczy pakunek w 24 godziny.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA