REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Najładniejsza gra na iOS do pobrania za darmo. Tylko przez ten tydzień za Infinity Blade nie zapłacimy ani grosza

To świetny tydzień dla wszystkich posiadaczy produktów od Apple. Infinity Blade, jedna z najpopularniejszych gier na ten sprzęt, stała się darmowa. Nie ma co marnować czasu, trzeba ściągać.

13.02.2013
18:03
Rozrywka Blog
REKLAMA
REKLAMA

Pamiętam, kiedy zaczęło się mówić o Infinity Blade. Pierwsza gra na smartfony, w której zmieszczono świetny do dnia dzisiejszego Unreal Engine 3, robiła w Internecie furorę. Zaprezentowane screeny powalały na ziemię. Zachwytom nie było końca, aż do dnia premiery.

Chociaż twórcy dotrzymali słowa i gra faktycznie hulała na Unreal Engine 3 (przy tym wszystkim hulała bardzo dobrze), ograniczenia sprzętowe zmusiły producentów do zasadniczych uproszczeń. Odczuwalna była niemożliwość swobodnej eksploracji czy kierowania pracą kamery, podziwiając zacne widoki. Tytuł, osadzony w świecie fantasy, prowadził nas za rękę, sterując bohaterem, ograniczając gracza do naciskania ekranu iPhone’a/iPada w odpowiednim momencie. Naszym zadaniem było tylko i wyłącznie parowanie, kontrowanie, unikanie i atakowanie kolejnych pojedynczych oponentów, do których Infinity Blade doprowadzało nas, kurczowo trzymając za dłoń.

Nawet pomimo całej statyczności, gra była, jest i będzie świetna. To w głównej mierze za sprawą czterech ogromnych aktualizacji (tytuł waży po nich 624 mb), które dodały do Infinity Blade nowe tryby, przedmioty, lokacje, przeciwników oraz poprawiły optymalizację dla starszych i bardziej wysłużonych sprzętów z iOS. Tytuł od Epic Games okazał się topową produkcją AAA, wystarczającą na długie godziny rozgrywki, wydłużone jeszcze bardziej przed dodatkowe tryby i możliwość potyczek z drugim graczem, wcielającym się w kolejnych oponentów. Gra otrzymała od groma nagród, w tym tytuł Game of The Year. Infinity Blade może poszczycić się 87 punktami w serwisie metacritic. No i jak tutaj jej nie ściągnąć?

REKLAMA

Promocja trwa cały tydzień, rozpoczynając od Święta Zakochanych. Możecie ją pobrać z tego miejsca, w wersji na iPhone i iPada. Jeżeli dacie się oczarować, zwróćcie uwagę na kontynuację, do kupienia za 6 dolarów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA