REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Najlepsza darmowa nawigacja trafiła do Google Play! HERE od Nokii w końcu na Androidzie

Nawigacja HERE nie ma sobie równych. To jeden z tych niewielu elementów, których mobilnemu systemowi operacyjnemu Microsoftu mogli szczerze zazdrościć wszyscy posiadacze Androida. Do dzisiaj.

11.12.2014
11:17
Najlepsza darmowa nawigacja trafiła do Google Play! HERE od Nokii w końcu na Androidzie
REKLAMA
REKLAMA

Chociaż Windows Phone 8.1 nie równa się z Androidem pod wieloma względami, miłośnicy zielonego robota mogli zazdrościć fanom kafelków wielu bardzo ciekawych rozwiązań. Zaraz obok zdjęć świetnej jakości stała mobilna nawigacja HERE. Ta jest w mojej ocenie najlepszym darmowym rozwiązaniem, które funkcjonuje zarówno w trybie online jak również offline. Nawigacja działa niezwykle dokładnie, zaktualizowaną mapę Polski można pobrać bez żadnych kosztów, z kolei płynność samego programu powinna uchodzić za wzór dla innych producentów. Chociaż Windows Phone na wielu płaszczyznach nie nadąża za konkurencją, HERE był niepodważalnym atutem przemawiającym na korzyść tego systemu. Do dzisiaj.

Wcześniej aplikacją HERE mogli cieszyć się posiadacze topowych Samsungów z Androidem. Od dzisiaj z Google Play bezpłatną aplikację  w wersji 1.0 może pobrać każdy.

Czy warto? Oczywiście! HERE od Nokii to obowiązkowy program, który powinien znaleźć się w pamięci każdego smartfona i tabletu. Nie przeczę, z aktualizacji na aktualizację Mapy od Google stają się coraz lepsze. To jednak wciąż nie ta sama półka co fenomenalne HERE. Jestem przekonany, że po chwili z aplikacją sami poczujecie o czym piszę i skąd te zachwyty. Co prawda wersja przygotowana dla Anderoida jest nieco gorsza od tej na Windows Phone, wciąż nie ma sobie równych.

REKLAMA

Możecie o tym przeczytać w obszernej recenzji Mateusza Nowaka. Zdaniem prowadzącego Spider’s Web HERE „oferuje naprawdę dobrą jakość map, aktualne informacje o utrudnieniach na drodze, wsparcie dla języka polskiego i możliwość zapisania danych do pamięci urządzenia. A to wszystko za darmo.”

Cieszę się, że kolejna świetna aplikacja stała się multi-platformowa. Z HERE będę korzystał na co dzień i kupiłbym program nawet, gdyby ten był płatny.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA