REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Mocne nowości na Netfliksie. Będzie mrocznie, romantycznie i komediowo

W serwisie Netflix dawno nie było tak różnorodnie i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Na platformę wpadnie mroczny serial przygodowy "Dom ninja" oraz mocna produkcja dokumentalna, a jeśli głową (i sercem) zostaliście jeszcze w walentynkowej atmosferze, Netflix zadba o to, żeby dziś nie zabrakło wam romantycznych doznań.

15.02.2024
9:06
dom ninja nowosci netflix czwartek
REKLAMA

W walentynkowym ferworze sporo mogło wam umknąć, jeśli wczorajszy dzień spędziliście na miłej kolacji, seansie w kinie czy po prostu przyjemnym wyjściu. A Netflix nie próżnował - do serwisu wpadło kilka nowości, m.in. komedie romantyczne "Zagrywki" i "Lecznica złamanych serc", odcinek specjalny "Bogdana Bonera", 3. sezon serialu "Dobrego dnia, Veronico" oraz 6. sezon hitowego reality show "Miłość jest ślepa". I choć dziś jedną nogą pozostaniemy w walentynkowej atmosferze, to mimo to znajdzie się kilka produkcji na przełamanie romantycznych tytułów. Oto piątkowe nowości.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na czwartek: Dom ninja

Japoński serial przygodowy "Dom ninja" to historia członków dysfunkcyjnej rodziny, którzy lata temy wycofali się z niebezpiecznego życia ninja. Teraz, w obliczu zbliżających się zagrożeń, będą musieli wrócić do akcji.

Netflix: zwiastun serialu "Dom ninja"

AlRawabi School for Girls: sezon 2.

Serial "AlRawabi School for Girls" wraca z 2. sezonem! Bohaterkami produkcji są prześladowane uczennice tytułowej prestiżowej szkoły dla dziewcząt, które postanawiają zemścić się na dręczycielkach i obmyślają w tym celu szereg ryzykownych intryg.

Netflix: zwiastun 2. sezonu serialu "AlRawabi School for Girls"

Bitwa singielek

Tajski serial komediowy "Bitwa singielek" to romantyczna produkcja skupiająca się na pewnej niepozornej kobiecie. Bohaterka, która żyje w świecie borykającym się z kurczącą się populacją mężczyzn, pewnego dnia trafia do sponsorowanego przez rząd telewizyjnego programu randkowego.

Netflix: zwiastun serialu "Bitwa singielek"

The Vince Staples Show

Bohaterem komediowego miniserialu "The Vince Staples Show" jest prawie sławny i niemal bogaty raper i aktor - Vince Staples - która stawia czoła wyzwaniom oraz niespodziankom codziennego życia w swoim rodzimym miasteczku The Beach.

Netflix: zwiastun miniserialu "The Vince Staples Show"

Mały Nicolas: Życie kanciarza

Hiszpański serial dokumentalny "Mały Nicolas: Życie kanciarza" to produkcja o tematyce politycznej, skupiająca się na Małym Nicolasie, który już jako nastolatek brylował wśród polityków, milionerów i arystokratów. W tytule opartym na faktach do jego historii powracają najważniejsze osobistości. 

Netflix: zwiastun serialu "Mały Nicolas: Życie kanciarza"

Twój Simon

Komedia romantyczna "Twój Simon" to ekranizacja bestsellerowej powieści Becky Albertalli "Simon oraz inni homo sapiens". Jej bohaterem jest 17-letni Simon Spiera, który jest gejem, lecz ani jego przyjaciele, ani rodzina jeszcze o tym nie wiedzą. Simon nie wie ponadto, kim jest anonimowy kolega z klasy, w którym zakochał się, poznając go w internecie. Produkcja to opowieść o dorastaniu, poznawaniu prawdy o sobie i swojej orientacji oraz pierwszych zakochaniach.

Zwiastun filmu "Twój Simon"
REKLAMA

O produkcjach serwisu Netflix przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA