REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Jest już film fantasy z Millie Bobby Brown. Sprawdzamy nowości Netfliksa

Netflix nie bawi się w składanie życzeń i wręczanie zwiędłych tulipanów - dziś, w Dniu Kobiet, serwis przygotował prawdziwą petardę. Maczała w tym palce również Millie Bobby Brown, która pojawiła się w tym długo wyczekiwanym filmie na platformie - "Dama" właśnie zadebiutowała na Netfliksie, a to nie jedyna nowość.

08.03.2024
11:03
dama millie bobby brown nowosci netflix
REKLAMA

Jeśli jesteście jeszcze w trakcie oglądania najnowszego serialu Guya Ritchiego, to koniecznie wciśnijcie pauzę - "Dżentelmeni" mogą zaczekać. I choć wczoraj na Netfliksie zadebiutowały także takie produkcje jak "Sygnał", "Obrońcy skarbów" czy "Alpinista", dziś do serwisu wpadł wyjątkowy tytuł. Zatem jeśli wyściskaliście już swoje mamy, siostry, dziewczyny, żony, babcie, ciocie i wszystkie inne osoby, które obchodzą Dzień Kobiet, zajrzyjcie na Netfliksa, bo tam pojawiło się już kilka nowości, które umilą wam ten wyjątkowy dzień.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: Dama

"Dama" to produkcja z Millie Bobby Brown w roli głównej i zdecydowanie nie będzie to ckliwa historia o księżniczkach, które potrzebują rycerza na białym koniu. Fabuła filmu skupia się na posłusznej podwładnej, która zgadza się poślubić przystojnego księcia. Okazuje się jednak, że wpadła w sam środek spiseku rodziny królewskiej, która zwerbowała ją jako ofiarę, by spłacić starożytny dług. Dziewczyna musi polegać na swoim sprycie i woli przetrwania, kiedy zostaje wrzucona do jaskini z ziejącym ogniem smokiem.

Netflix: zwiastun filmu "Dama"

Dmuchacze szkła: sezon 4.

Kanadyjskie reality show "Dmuchacze szkła" skupia się na dziesiątce artystów, którzy stają w szranki o tytuł mistrza i nagrody warte 100 tys. dol. W kolejnym, 4. już sezonie, dowiemy się, kto wykona najpiękniejsze rzeźby ze szkła dmuchanego.

Netflix: zwiastun 4. sezonu programu "Dmuchacze szkła"

Prawo i porządek: sekcja specjalna (sezony 6-10)

Do serwisu wpadł także kultowy serial policyjny "Prawo i porządek" (sezony 6-10). Produkcja opowiada o pracy sekcji specjalnej, która prowadzi sprawy przestępstw seksualnych. W rolach głównych wystąpili Christopher Melon, Mariska Hargitay i Richard Belzer.

Zwiastun serialu "Prawo i porządek: sekcja specjalna"
REKLAMA

O produkcjach Netfliksa przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA