REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Mike Tyson i Jake Paul zmierzą się na macie. Walkę wyemituje... Netflix

Tym razem to nie film, ani nawet nie serial rozgrzeje widzów Netfliksa do czerwoności. Jeszcze w tym roku platforma wyemituje bowiem wyjątkową, sportową rywalizację - w ramach bokserskiego wydarzenia wagi ciężkiej zmierzą się popularny youtuber Jake Paul oraz były mistrz Mike Tyson.

07.03.2024
21:05
mike tyson jake paul boks netflix na zywo
REKLAMA

Do tej pory wśród sportowych produkcji na platformach streamingowych pojawiały się wyłącznie dokumenty i tytuły fabularne. Na Netfliksie można oglądać m.in. "Ostatni taniec" o Michaelu Jordanie, miniserial "Beckham", 6 odcinków "Kapitanów mundialu" czy "Sportowe opowieści: Okryci wstydem". Wygląda na to, że Netflix wkracza na nowy poziom i po latach treningu szykuje prawdziwą petardę - najnowszą produkcją serwisu będzie bowiem transmisja na żywo z walki bokserskiej Jake'a Paula i Mike'a Tysona, którzy zmierzą się ze sobą na stadionie AT&T w Arlington w Teksasie.

REKLAMA

Netflix wyemituje walkę Jake'a Paula i Mike'a Tysona. Kiedy?

Nie będzie to debiut Jake'a Paula na Netfliksie - popularny youtuber, który na YouTubie zebrał już ponad 20 mln subskrybentów, pojawił się w filmie dokumentalnym platformy już wcześniej. "Sportowe opowieści: Jake Paul - The Problem Child" skupia się zaskakującej drodze Jake'a Paula od internetowego dowcipnisia i niegrzecznego chłopca do sensacji świata boksu. Teraz twórca pojawi się na Netfliksie po raz drugi, tym razem na żywo.

Promocja, promocja, promocja. Jeśli mam być szczery, to nie potrzebuję tego. Największa walka XXI wieku na największym stadionie NFL w USA, transmitowana na żywo na największej platformie streamingowej na świecie - tak wygląda MVP. Niezależnie od tego, czy będziesz oglądał ją na Netfliksie, czy pojawisz się tam osobiście. Nieważne, czy należysz do drużyny Paula, czy Tysona, czy też jesteś wieloletnim fanem boksu lub oglądasz swoją pierwszą walkę - nie możesz przegapić tego wydarzenia. (...) Moim celem jest zostanie mistrzem świata, a teraz mam szansę udowodnić, że jestem największym mistrzem świata wagi ciężkiej i najniebezpieczniejszym bokserem wszech czasów. Czas uśpić Żelaznego Mike'a

- napisał Jake Paul na portalu X.

"Jake Paul vs Mike Tyson" to transmisja na żywo z bokserskiego wydarzenia wagi ciężkiej, w którym zmierzą się ze sobą youtuber Jake Paul oraz światowej sławy były mistrz wagi ciężkiem Mike Tyson. Walka będzie transmitowana na żywo w serwisie Netflix i odbędzie się 20 lipca na stadionie AT&T w Arlington w Teksasie.

Jake Paul vs Mike Tyson
REKLAMA

O produkcjach Netfliksa przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA