REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

„Przez moje okno. Znów Cię widzę” na Netfliksie. Fani czekali na tę kontynuację

Netflix sypnął nowościami. Dziś do serwisu wpadnie kilka długo wyczekiwanych premier, a wśród nich sequel serii "Przez moje okno". Obok 3. części hiszpańskiej produkcji zadebiutuje także mocny kryminał oraz kontynuacja dokumentalnej produkcji dla fanów adrenaliny i wyścigów samochodowych.

23.02.2024
14:22
netflix nowosci przez moje okno znow cie widze
REKLAMA

Wczoraj poznaliśmy zapowiedzi Netfliksa na marzec i już wiadomo, że w przyszłym miesiącu nie będzie nudy - pojawią się m.in. wszystkie sezony "Detektywa Monka" i "Dextera", a także trylogia "Blade" z Wesley Snipesem. I choć jedną nogą jesteśmy już w marcu, to trzeba zejść na ziemię, gdzie wcale nie jest znowu aż tak źle - wczoraj w serwisie zadebiutowała adaptacja kultowej amerykańskiej animacji, czyli "Awatar: Ostatni władca wiatru", a w minionych dniach mieliśmy okazję zobaczyć takie produkcje jak "Einstein i bomba", "Bitwa singielek", "Dom ninja" czy kontynuacja popularnego reality show "Miłość jest ślepa". Co wpadło dzisiaj? Sprawdzamy nowości Netfliksa.

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: Przez moje okno: Znów cię widzę

"Przez moje okno: Znów cię widzę" to już 3. część popularnej serii "Przez moje okno". Hiszpańska produkcja skupia się na Aresie (Julio Pena) i Raquel (Clara Galle), którzy po wydarzeniach minionego lata dochodzą do wniosku, że ich związek nie ma sensu i postanawiają go zakończyć. Kiedy jednak po bolesnym rozstaniu, mając już innych partnerów, spotykają się ponownie w Barcelonie, okazuje się, że łączące ich miłość i pożądanie nie wygasły. Czy znajdą sposób, by do siebie wrócić?

Netflix: zwiastun filmu "Przez moje okno: Znów cię widzę"

Mea Culpa

"Mea Culpa" to najnowszy thriller Netfliksa z Kelly Rowland i Trevante Rhodesem ("Moonlight") w rolach głównych. Fabuła produkcji skupia się na błyskotliwej adwokatce, która musi wybrać między rodziną, obowiązkiem i własnymi niebezpiecznymi pragnieniami, kiedy podejmuje się sprawy artysty oskarżonego o morderstwo.

Netflix: zwiastun filmu "Mea Culpa"

Formuła 1: Jazda o życie: sezon 6.

W 6. sezonie pełnego adrenaliny serialu dokumentalnego "Formuła 1: Jazda o życie" po raz kolejny będziemy mieli okazje przyglądać się kierowcom, menadżerom i właścicielom zespołów, którzy żyją w pośpiechu zarówno na torze, jak i poza nim. Nowy sezon zażartej rywalizacji w Formule 1 jest już na Netfliksie.

Netflix: teaser 6. sezonu serialu "Formuła 1: Jazda o życie"
REKLAMA

O produkcjach serwisu Netflix przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA