REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jeden z najlepszych filmów akcji ostatnich lat dostanie sequel? Gwiazda produkcji nie może się doczekać

"Nikt" to jest film! Scenarzysta "Johna Wicka" Derek Kolstad zadbał, aby fabuła nie nudziła, a stojący za kamerą Ilya Naishuller mógł nas co chwilę zachwycać kolejnymi wykręconymi scenami akcji. Produkcja pojawiła się w 2021 r. Jej gwiazda zdradza, że wciąż możemy spodziewać się sequela.

09.01.2024
9:35
nikt 2 film akcji
REKLAMA

W filmie "Nikt" Connie Nielsen wciela się w Beccę Mansell - żonę Hutcha, którego gra Bob Odenkirk. Główny bohater jest mężem i ojcem. Jego codzienność składa się z pogoni za śmieciarką i chodzenia do znienawidzonej pracy. Kiedy złodzieje obierają za cel jego dom, nawet nie próbuje bronić siebie, ani rodziny. W końcu jednak czara goryczy się przeleje i mężczyzna zadrze z rosyjską mafią, obnażając przed widzami swoje prawdziwe oblicze. Zabijaki.

"Nikt" został ciepło przyjęty tak przez krytyków jak i widzów. Praktycznie od jego premiery mówi się o potencjalnym sequelu. Co chwilę pojawiają się doniesienia, że kontynuacja powstanie. Zdjęcia do niej miały się nawet rozpocząć w 2023 r. Ze względu na strajki scenarzystów i aktorów, tak się nie stało. Według Connie Nielsen fani nie powinni jednak tracić nadziei.

Więcej o filmach akcji poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Nikt - gwiazda filmu o jego kontynuacji

W niedawnym wywiadzie dla ScreenRant Connie Nielsen została podpytana o sequel filmu "Nikt". Najpierw pochwaliła Boba Odenkirka, a potem zdradziła, że nie może doczekać się powrotu do roli Becki Mansell:

Kto nie kocha Boba? Bob jest fajny, zabawny i słodki i ma niewiarygodną energię. Uwielbiam go. To świetny gość. A do tego jest jeszcze ta cała rodzina. Jestem osobą rodzinną i uwielbiam odgrywać napięcia w rodzinie; naturalne napięcia, ale też tę zażyłość, która podkreśla miłość, spajającą tych ludzi razem. To wspaniała rodzina. To wspaniała historia i nie mogę się doczekać, żeby do niej wrócić, zdecydowanie.

REKLAMA
Nikt - kino akcji

Na ten moment nie wiadomo, kiedy Connie Nielsen mogłaby spotkać się ponownie ze swoją filmową rodziną. Być może jednak zdarzy się to szybciej niż później. Pierwsza część jakiś czas temu trafiła bowiem na Netfliksa, gdzie cieszyła się całkiem sporą popularnością. Istnieje więc szansa, że to drugie życie produkcji przyśpieszy prace nad sequelem.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA