REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Nitro chce wyjaśnić ci świat. Wystartował z nowym projektem na TikToku

Nitro postanowił rozszerzyć swoją działalność w internecie. Obok jego kontrowersyjnych streamów mają pojawić się treści o tematyce politycznej i społecznej, które streamer zamierza przekazywać na TikToku.

05.01.2024
15:41
Nitro chce wyjaśnić ci świat. Wystartował z nowym projektem na TikToku
REKLAMA

W nowym roku Sergiusz Górski postanowił mieć więcej do powiedzenia. Zbanowany na YouTubie i Twitchu twórca najwyraźniej chce pokazać swoją drugą stronę - tę mniej wulgarną i mniej kontrowersyjną, która doprowadziła do zakazu wstępu do wyżej wymienionych serwisów. Platforma Kick, na którą przeniósł się Nitrozyniak, okazała się być dla niego niewystarczająca - chcąc dotrzeć do większej liczby obserwatorów, Sergiusz postanowił rozpocząć działalność na TikToku, zakładając tam swoje drugie konto. Zamierza na nim edukować widzów.

REKLAMA

Nitro wyjaśnia świat. Twórca będzie edukował widzów na TikToku

Nitrozyniak opublikował na swoim nowym koncie pierwsze nagranie, w którym wyjaśnił, w jaki sposób będzie wyglądać jego działalność na kanale i jakie tematy zamierza poruszać:

(…) ja tutaj będę mówił prawdę, a tam [na pierwszym koncie] nadal będę tańczył i ogólnie spełniał się artystycznie, a tutaj będę tylko mówił ważne rzeczy geopolityczne, polityczne, światopoglądowe i tak dalej. Bo to też tak nie może być, że wy czasami nie wiecie, co macie sądzić na dany temat, a nie każdy siedzi na transmisjach 

- skomentował.

Nitro zapewnił, że będzie odpowiadał na każde zadanie pytanie. Nie uściślił jednak, w jakich tematach mieliby zwracać się do niego widzowie. Znany z trollowania twórca odniósł się już do jednego z nich - zaciekawiony obserwator zapytał, dlaczego Sergiusz nie zawalczy z Danielem Magicalem we freak fightach. Nitrozyniak postanowił udzielić mu obszernej, kulturalnej odpowiedzi w toalecie, poświęcając niemal 4 minuty na to, by jak najdokładniej wyjaśnić widzowi zagadnienie, które go zaciekawiło. Czym jeszcze zaskoczy patostreamer? Dowiemy się w miarę rozwoju kanału.

Zdjęcie główne: zrzut ekranu z filmu "NITRO - kim jest Sergiusz Górski prywatnie." na YouTube.

REKLAMA

O Nitrozyniaku przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA