REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. Dzieje się

Wiemy, kto zagra Silver Surfera w nowej „Fantastycznej Czwórce”. To aktorka z "Ozark"

Jeszcze nie tak dawno temu w przestrzeni internetowej zawrzało. Naprawdę wiele osób ucieszyło się na wieść o tym, że powstanie nowa „Fantastyczna Czwórka”. Radość wzrosła jeszcze bardziej, gdy do sieci trafił plakat promujący nadchodzący film. Przy okazji poznaliśmy wtedy pierwszych członków obsady. Jeszcze wtedy nie było wiadomo, kto wcieli się w rolę Silver Surfera. Teraz jest już to praktycznie pewne.

04.04.2024
10:26
Kto zagra Silver Surfera, nowa Fantastyczna Czwórka, Julia Garner
REKLAMA

Disney, po wykupieniu wytwórni Fox, trzymał fanów w niepewności. O tym, że istnieją plany stworzenia nowej „Fantastycznej Czwórki”, mówiło się od bardzo dawna. Jednak szczegóły długo były trzymane w tajemnicy. W końcu jednak dowiedzieliśmy się, kto zostanie aktorskim członkiem „pierwszej rodziny Marvela”. Reeda Richardsa (Mister Fantastic) zagra ulubieniec publiczności - Pedro Pascal - znany z ról Dina Djarina z „The Mandalorian” oraz Joela z „The Last of Us”.

U jego boku stanie Vanessa Kirby jako Sue Storm (Invisible Woman). Kobietę można kojarzyć przede wszystkim z udziału w serialu „The Crown”. Joseph Quinn zagra Johnny’ego Storma (Human Torch), z kolei Ebon Moss-Bachrach wcieli się w rolę Bena Grimma (The Thing). Tak właśnie prezentowała się ogłoszona przez Disneya obsada. Oczywiście nie była ona jeszcze pełna i prawdopodobnie do samego końca widzowie nie będą wiedzieli, kto jeszcze pojawi się na ekranie. Źródła portalu Deadline zapewniają jednak, że pewne jest jeszcze jedno nazwisko.

REKLAMA

Jedną z wersji Silver Surfera z Fantastycznej Czwórki zagra Julia Garner

Według przedstawionych wyżej źródeł, to Julia Garner wcieli się w rolę jednej z wersji Silver Surfera z komiksów. Garner może poszczycić się kilkoma zawodowymi sukcesami, ponieważ otrzymała już dwie nagrody Emmy za odegranie postaci Ruth Langmore w serialu kryminalnym „Ozark”. Największą popularność zdobyła dzięki udziałowi w głośnym miniserialu „Kim jest Anna?”, inspirowanym historią niesamowicie sprytnej oszustki, Anny Sorokin. Lista tytułów z udziałem Garner jest naprawdę długa.

fantastyczna czworka obsada 2025 film marvel mcu
Plakat przedstawiający obsadę nowej Fantastycznej Czwórki

Warto zaznaczyć również, że najnowszą „Fantastyczną Czwórkę” wyreżyseruje Matt Shakman, który jest odpowiedzialny m.in. za wspaniały serial „WandaVision”. Nadchodząca produkcja zostanie stworzona na podstawie scenariusza w wykonaniu Josha Friedmana, Jeffa Kaplana, Erica Pearsona i Iana Springera. Zdjęcia mają rozpocząć się tego lata, a gotowy tytuł ma trafić do kin w 2025 roku.

REKLAMA

Więcej o „Fantastycznej Czwórce” czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA