REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Adaptacja powieści Remigiusza Mroza jest już na Netfliksie. Co nowego w serwisie?

"Forst", czyli adaptacja kryminalnych powieści Remigiusza Mroza, zadebiutowała na Netfliksie i z pewnością zatrzyma dziś fanów pisarza przed telewizorami. Nie jest to jedyna nowość na dziś - obok serialu z Borysem Szycem pojawi się również produkcja Krzysztofa Zanussiego, kontynuacja hitowej animacji oraz dramat muzyczny.

11.01.2024
14:23
nowości netflix czwartek forst remigiusz mróz serial borys szyc
REKLAMA

W styczniu widzowie Netfliksa będą musieli dobrze rozplanować swój harmonogram - serwis od początku roku udostępnia mocne nowości i nie sposób nadążyć z ich oglądaniem. W zestawieniu TOP 10 produkcji na platformie pojawił się już spektakularny film J.A. Bayony - "Śnieżne Bractwo" - a także serial "Bracia Sun" z Michelle Yeoh w roli głównej. Warto również cofnąć się do zeszłego tygodnia i nadrobić zaległości - na Netfliksie pojawiła się wówczas serialowa adaptacja książki Harlana Cobena - "Już mnie nie oszukasz" oraz film dokumentalny "Kryptoprzekręt", który cieszy się popularnością wśród widzów. Tymczasem sprawdzamy, co dziś wpadło do serwisu.

REKLAMA

W serwisie Spider's Web dowiesz się, co sądzimy o nowościach serwisu Netflix:

Nowości serwisu Netflix na czwartek: "Forst"

Akcja serialu, który powstał na motywach powieści Remigiusza Mroza ("Ekspozycja" i "Przewieszenie"), rozgrywa się w Tatrach, która stają się areną brutalnych morderstw. Komisarz Wiktor Forst, wbrew procedurom, postanawia wkroczyć do akcji i rozwikłać mroczną zagadkę. Nie działa jednak sam - w duecie z dziennikarką Olgą Szrebską odkrywa spisek, który sięga korzeniami II wojny światowej. W rolach głównych wystąpili Borys Szyc i Zuzanna Saporznikow.

Netflix: zwiastun serialu "Forst"

Champion

"Champion" to brytyjski serial, którego głównym bohaterem jest raper Bosco. Mężczyzna, który do tej pory przebywał w więzieniu, wychodzi zza krat, gotów, by wrócić na scenę. Wszystko zmienia się w momencie, gdy jego siostra Vita wkracza w blask reflektorów i wystawia na próbę ich rodzinne więzi.

Zwiastun serialu "Champion"

Sonic Prime: sezon 3.

W serwisie zadebiutowała także kontynuacja serialu dla dzieci - "Sonic Prime". W 3. sezonie Sonic przemierza równoległe wymiary, by odnaleźć przyjaciół i uratować świat po tym, gdy wybuchowa bitwa z doktorem Eggmanem rozbija kosmos na kawałki.

Netflix: zwiastun 3. sezonu serialu "Sonic Prime"

Liczba doskonała

REKLAMA

Ostatnią nowością na dziś jest polski film w reżyserii Krzysztofa Zanussiego - "Liczba doskonała". Fabuła produkcji skupia się na spotkaniu dwóch mężczyzn - Joachima i Davida. Joachim jest dojrzałym mężczyzną, który w życiu zawodowym osiągnął niemal wszystko i już nikomu nie musi nic udowadniać. David to z kolei młody geniusz matematyczny, który postanawia odnaleźć sens swojej kariery w polskich realiach. Sprawy komplikują się jednak, gdy w jego życiu pojawia się Ola. W rolach głównych wystąpili Andrzej Seweryn, Jan Marczewski i Julia Latosińska.

Zwiastun filmu "Liczba doskonała"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA