REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Kontynuacja hitowego serialu jest już na Netfliksie. Co nowego wpadło do serwisu?

Pogoda za oknem nie sprzyja, za to Netflix - jak najbardziej. Do serwisu wpadło bowiem kilka nowości, które zdecydowanie umilą nadchodzący weekend. A wśród nich 2. sezon hitowego serialu Netfliksa, "Krawiec", a także mroczny serial dokumentalny "Jak zostać przywódcą sekty".

28.07.2023
11:34
Kontynuacja hitowego serialu jest już na Netfliksie. Co nowego wpadło do serwisu?
REKLAMA

Wczorajszy dzień był wysypem nowości, choć wszystkie tytuły przyćmiła oczywiście finałowa część 3. sezonu "Wiedźmina". Jednak, jeśli jesteście już po seansie, warto nadrobić filmowe i serialowe zaległości, bo obok adaptacji powieści Andrzeja Sapkowskiego znalazł się również niemiecki thriller sci-fi "Paradise", a także pogodna komedia romantyczna - "Szczęście dla początkujących". Piątek rozpocznie weekend równie emocjonująco, a my sprawdzamy, co nowego wpadło do serwisu Netflix.

Czytaj także: To jest jedyna pozytywna recenzja finału 3. sezonu "Wiedźmina"

REKLAMA

Nowości serwisu Netflix na piątek: "Kapitan Fall"

Animacja dla dorosłych twórców "BoJack Horsemana" opowiada historię Jasona Rittera, nieporadnego kapitana żeglugi. Kiedy niedoświadczony i naiwny żeglarz trafia za ster luksusowego jachtu wycieczkowego, staje się idealnym kozłem ofiarnym do przeprowadzania niezgodnej z prawem operacji przemytniczej.

Netflix: zwiastun serialu "Kapitan Fall"

D.P.: sezon 2.

Na Netfliksa powraca także koreański serial "D.P." z nowym sezonem. Fabuła produkcji skupia się na młodym żołnierzu, który dołącza do grupy ścigającej dezerterów. Podczas odbywania obowiązkowej służby wojskowej, główny bohater odkrywa bolesną rzeczywistość poborowych.

Netflix: zwiastun 2. sezonu serialu "D.P."

Doskonała historia

Hiszpański miniserial "Doskonała historia" to piękny obrazek, który przedstawia romantyczne podróże, zmieniające życie, przyjaźń i uczucia, pozwalając dostrzec piękno w tym, co nieprzewidywalne. Produkcja skupia się na Margot i Davidzie. Para pochodzi z dwóch innych światów - ona jest dziedziczką imperium hotelowego, a on ledwo wiąże koniec z końcem, pracując na trzy etaty. Kiedy jednak ich ścieżki się przetną, uświadomią sobie, że tylko razem będą w stanie odzyskać miłość swojego życia.

Netflix: zwiastun miniserialu "Doskonała historia"

Krawiec: sezon 2.

Turecki serial "Krawiec", który był jednym z najchętniej oglądanych seriali w serwisie Netflix, powraca z 2. sezonem. Produkcja skupia się on na historii znanego krawca, mającego za zadanie uszyć suknię, którą w dniu ślubu ubierze narzeczona jego przyjaciela. Nie byłoby tureckiego serialu bez intrygi, a tutaj coś za uszami mają wszyscy troje - krawiec, jego przyjaciel i wybranka jego serca, a mroczne sekrety mocno skomplikują ich życie.

Netflix: zwiastun serialu "Krawiec"

Jak zostać przywódcą sekty

Mroczny serial dokumentalny "Jak zostać przywódcą sekty" opowiada mrożące krew w żyłach kryminalne historii o tym, jak przywódcy sekt zyskali bezwarunkową miłość i bezgraniczne oddanie, a także władzę nad ludzkimi ciałami, duszami i umysłami.

REKLAMA
Netflix: zwiastun serialu "Jak zostać przywódcą sekty"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA