REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

„Matka” z Jennifer Lopez jest hitem, a to nie koniec nowości Netfliksa. Co jeszcze obejrzeć?

Dzisiaj wizyty na Netfliksie nie można sobie odpuścić. Oprócz tego, że do serwisu wpadnie kilka nowości, to zadebiutuje również film z Jennifer Lopez. Piosenkarka zagra rolę główną i to nie byle jaką - wcieli się bowiem w wyszkoloną zabójczynię, dlatego tej premiery zdecydowanie nie można przegapić.

12.05.2023
10:11
„Matka” z Jennifer Lopez jest hitem, a to nie koniec nowości Netfliksa. Co jeszcze obejrzeć?
REKLAMA

Na ten moment w topce Netfliksa znajduje się spin-off "Bridgertonów" - "Królowa Charlotta: Opowieść ze świata Bridgertonów" oraz sami "Bridgertonowie", a także nowe odcinki serialu "Firefly Lane" i turecki serial "Krawiec", który z niewiadomych powodów wspiął się aż na 2. miejsce w netfliksowym zestawieniu najpopularniejszych produkcji. Po piątkowych premierach tego tygodnia rozkład sił może się nieco zmienić, bo nie dość, że swoją premierę będzie miał film z Jennfer Lopez w roli głównej, to pojawi się jeszcze koreański film science fiction, który zapowiada się naprawdę bardzo dobrze. Jakie nowości pojawią się już dzisiaj?

REKLAMA

Czytaj także:

Nowości serwisu Netflix: "Black Knight"

Niewykluczone, że koreańska produkcja "Black Knight" wespnie się na sam szczyt najpopularniejszych seriali w zestawieniu serwisu Netflix, bo zwiastun zapowiada kolejny azjatycki hicior. Akcja serialu "Black Knight" rozgrywa się w dystopijnej, zniszczonej przez zanieczyszczenia powietrza przyszłości. Zrujnowany świat może liczyć jedynie na ratunek ekipy wyjątkowych dostawców. 

Netflix - zwiastun serialu "Black Knight"

Mulligan

Na fanów animowanych seriali czeka także komediowa animacja polityczna - "Mulligan". Satyryczna komedia opowiada o grupie ocalałych po ataku obcych, wskutek którego zrujnowana została większa część Ziemi. Członkowie grupy postanawiają odbudować zniszczoną Amerykę i stworzyć jeszcze lepszy kraj. 

Netflix - zwiastun serialu animowanego "Mulligan"

Porady różowej brygady: sezon 7.

Członkowie różowej brygady powracają wraz z 7. sezonem, by pomóc bohaterom programu przejść wyjątkową metamorfozę oraz doprowadzić do porządku zaniedbanych i potrzebujących pomocy ludzi. Trafne porady zmienią nie tylko ich wygląd, ale również życie. 

Netflix - zwiastun 7. sezonu programu "Porady różowej brygady"

Matka

REKLAMA

Długo wyczekiwany film z Jennifer Lopez właśnie trafił do serwisu Netflix, idealnie wpisując się w amerykański kalendarz, bo pojawił zaledwie dwa dni przed Dniem Matki. W nowej produkcji piosenkarka i aktorka wcieli się w profesjonalną i świetnie wyszkoloną zabójczynię, która będzie musiała wyjść z ukrycia, by ochronić swoją córkę, której nigdy nie poznała, przed brutalnymi i okrutnymi zbrodniarzami, którzy pragną jedynie zemsty.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA