REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Na Netfliksa wpadły dwie wyczekiwane kontynuacje popularnych komedii. Sprawdzamy nowości serwisu

Dziś do serwisu Netflix wpadną dwie nowości, które tchną w weekend pogodną atmosferę. Jedną z nich będzie kontynuacja uwielbianego przez widzów sitcomu, a obok niej ukaże się najnowszy sezon komediowego serialu dla najmłodszych.

17.08.2023
9:41
Na Netfliksa wpadły dwie wyczekiwane kontynuacje popularnych komedii. Sprawdzamy nowości serwisu
REKLAMA

Połowa sierpnia za nami. Oznacza to powoli powrót do szkoły i końcówki urlopów, dlatego na początek weekendu wpadnie coś na poprawę humoru. W zeszłym tygodniu natomiast Netflix dał czadu - w serwisie pojawiły się mocne produkcje, takie jak "Zabić ból" czy "Misja Stone", a wczoraj na platformie zadebiutował dokument "Depp kontra Heard". Najnowsze premiery jak zawsze warto nadrobić, a tymczasem sprawdzamy, co wpadnie do serwisu już dzisiaj.

REKLAMA

Czytaj także:

Nowości serwisu Netflix na czwartek: "The Upshaws": część 4.

"The Upshaws" to amerykański sitcom, gdzie w rolach głównych wystąpili Mike Epps, Wanda Sykes i Kim Fields. Serial skupia się na historii afroamerykańskiej rodziny robotniczej z Indiany, która, mimo codziennych zmagań, wspiera się wzajemnie, marząc jednocześnie o lepszym życiu. 

Netflix: zwiastun 4. części serialu "The Upshaws"

Mój tata jest łowcą kosmitów

REKLAMA

Najnowszy sezon serialu "Mój tata jest łowcą kosmitów" jest już na Netfliksie! Produkcja opowiada o międzygalaktycznym łowcy nagród, który próbuje znaleźć sposób, by pogodzić pracę ze swoimi ojcowskimi obowiązkami. A zostaje zmuszony do tego, kiedy jego dzieci przypadkowo udają się z nim na kosmiczną misję. 

Netflix: zwiastun serialu "Mój tata jest łowcą kosmitów"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA