REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

W serwisie Netflix zadebiutował nowy sezon hitowego serialu. Nadchodzą gwałtowne turbulencje

Piątkowe nowości w serwisie Netflix z pewnością przyciągną przed ekrany mnóstwo widzów - już dziś będzie można zobaczyć dalsze przygody bohaterów długo wyczekiwanego serialu "Turbulencje". To jednak nie jedyny zastrzyk adrenaliny, który platforma przygotowała na ten weekend, choć znajdzie się coś też dla tych, którzy piątek planują zacząć lekko i romantycznie.

02.06.2023
9:06
W serwisie Netflix zadebiutował nowy sezon hitowego serialu. Nadchodzą gwałtowne turbulencje
REKLAMA

Netflix zapowiedział wybuch nowości na czerwiec, które już zaczynają debiutować w serwisie. Na pierwszy ogień idą "Turbulencje" z 2. częścią 4. sezonu, a te właśnie pojawiły się na platformie. W zeszłym tygodniu natomiast wśród nowości Netfliksa znalazł się m.in. horror "Tin i Tina" z Denverem z "Domu z papieru" w roli głównej, portugalski serial "Przypływ" oraz niemiecki dramat "Krew i złoto". Do zeszłotygodniowych produkcji oczywiście warto w wolnej chwili wrócić, jednak żegnamy się już z majem i wchodzimy w czerwiec z mocnym przytupem.

REKLAMA

Czytaj także:

Nowości serwisu Netflix: "Turbulencje": sezon 4, część 2

Długo wyczekiwana kontynuacja właśnie zadebiutowała na Netfliksie, a chodzi tu o uwielbiany przez widzów serial "Turbulencje". W finałowej części 4. sezonu pasażerowie lotu 828, którzy orientują się, że ich pozornie kilkugodzinny lot trwał 5 lat, wraz z bliskimi będą musieli wygrać wyścig z czasem, by wypełnić wezwania i zapobiec koszmarnej wizji przyszłości.

Netflix: zwiastun 4. sezonu serialu "Turbulencje"

Zabójczy temat

Nowy, indyjski serial "Zabójczy temat" to historia pewnej czołowej reporterki śledczej, która po szokującym morderstwie dziennikarza postanawia walczyć o sprawiedliwość. Kobieta zostaje jednak uwikłana w niebezpieczną sieć powiązań między mediami, policją oraz mumbajskim półświatkiem. 

Netflix: zwiastun serialu "Zabójczy temat"

Valeria: sezon 3

Na Netfliksa powrócił także hiszpański serial "Valeria", oparty o powieść Elisabeth Benavent. Kolejny, 3. już sezon, z pewnością będzie obfitował w romantyczne uniesienia. Tytułowa Valeria to pisarka, która przeżywa nie tylko kryzys twórczy, ale i małżeński. W trudnych chwilach znajduje jednak wsparcie u swoich przyjaciółek - Carmen, Loli i Nerei, które wspólnie przeżywają najważniejsze momenty w swoim życiu.

Netflix: zwiastun serialu "Valeria"

Odnajdźmy się

Ta komedia romantyczna z pewnością wprowadzi w dobry nastrój tych, którzy go dzisiaj potrzebują. Filipińska produkcja to lekka i przyjemna komedia romantyczna, w której główną rolę odgrywa niepoprawna romantyczka. Po jednym niezapomnianym spotkaniu dziewczyna próbuje odnaleźć nowo poznanego mężczyznę za pomocą aplikacji. Okazuje się jednak, że być może to nie jego szuka główna bohaterka.

Zakochany bogacz 2

Dziś zadebiutował także sequel brazylijskiej komedii romantycznej - “Zakochany bogacz 2”. W kolejnej części chwytającej za serce produkcji, Paula wraca do pracy jako lekarka wolontariuszka w Amazonii i opuszcza ukochane Rio de Janeiro. Impulsywnie podąża za nią jednak Tego, a to oznacza, że nie obejdzie się bez chaosu. 

REKLAMA
Netflix: zwiastun filmu "Zakochany bogacz 2"

Zdjęcie główne: fot. materiały prasowe Netflix

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA