REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Mroczny horror właśnie trafił na Netfliksa. Sprawdzamy nowości serwisu

Tęskniliście za Denverem z "Domu z papieru"? Już dziś będziecie mieli okazję zobaczyć go ponownie. Jaime Lorente tym razem wcieli się bowiem w bohatera mrocznego, hiszpańskiego horroru, a obok niego zagra równie znana aktorka. Jednak to nie jedyna nowość, która zadebiutowała dzisiaj w serwisie Netflix.

26.05.2023
8:55
Mroczny horror właśnie trafił na Netfliksa. Sprawdzamy nowości serwisu
REKLAMA

Zanim przejdziemy do nowości, warto wspomnieć o produkcjach, które pojawiły się na Netfliksie w zeszłym tygodniu. A były to tytuły nie byle jakie. Widzom do gustu szczególnie przypadł serial "Niema cisza", który w tym momencie uplasował się na 1. miejscu, jeśli chodzi o najpopularniejsze seriale w Polsce. Niezmiennie pod względem popularności królują także filmy "Wierne przyjaciółki" oraz "Matka" z Jennifer Lopez, a te zaległości warto nadrobić.

REKLAMA

Czytaj także:

W tym tygodniu natomiast pojawi się trzymający w napięciu portugalski serial, kulinarne reality show, niemiecki dramat osadzony w czasach II wojny światowej oraz mroczny, hiszpański horror, gdzie Denver z "Domu z papieru" wykaże się w zupełnie nowej roli.

Nowości w serwisie Netflix: "Przypływ"

"Przypływ" to mocny portugalski serial, w którym główny bohater będzie musiał podjąć spore ryzyko, aby spełnić swoje wielkie marzenia. Kiedy Eduardo odkrywa, że u wybrzeży wyspy tonie łódź, która po brzegi wypełniona jest kokainą, mężczyzna dostrzega okazję na to, by w końcu zmienić swoje życie.

Netflix: zwiastun serialu "Przypływ"

Grillmasterzy w akcji: sezon 2

Kulinarne reality show - "Grillmasterzy w akcji" - powraca wraz z drugim sezonem, a temperatura będzie równie gorąca, co w poprzednim. Ósemka mistrzów grillowania ponownie stanie do walki o tytuł nie byle jaki, bo amerykańskiego arcymistrza grilla. Będzie się działo.

Netflix: zwiastun 2. sezonu programu "Grillmasterzy w akcji"

Krew i złoto

Niemiecki dramat "Krew i złoto" przeniesie nas do końca II wojny światowej, kiedy niemiecki dezerter i młoda kobieta zostaną wciągnięci w krwawą rozprawę z grupą nazistów. Poszukują oni bowiem ukrytego złota i zrobią wszystko, by dopiąć swego.

Netflix: zwiastun filmu "Krew i złoto"

Tin i Tina

REKLAMA

W tym hiszpańskim horrorze pojawi się nie tylko Jaimie Lorente, odtwórca roli Denvera z serialu "Dom z papieru", ale również Milena Smit, aktorka dobrze znana z hitowych produkcji Netfliksa - "Alma" i "Śnieżna dziewczyna". Wcielą się oni w młodą parę, która po traumatycznym przeżyciu, jakim było poronienie kobiety, adoptuje z klasztoru bliźnięta. Okazuje się jednak, że chłopiec i dziewczynka posiadają chorobliwą obsesję na punkcie religii, co zaczyna odbijać się na całej rodzinie.

Zwiastun filmu "Tin i Tina" (2023)
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA