REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Od Baldur’s Gate po Neverwinter Nights 2 – GOG.com przygotował dla fanów cRPG promocję idealną

Takiego zestawienia największych hitów minionych lat nie widziałem już od bardzo dawna. Pierwsze i drugie Baldur’s Gate z dodatkami, kompletna saga Icewind Dale, Planescape: Torment, wszystkie osłony Neverwinter Nights wraz z rozszerzeniami, Temple of Elemental Evil i wiele, wiele więcej w rewelacyjnej cenie. Paczka gier kosztuje zaledwie 21 dolarów i naprawdę grzechem jest jej nie nabyć.

16.12.2013
10:03
Od Baldur’s Gate po Neverwinter Nights 2 – GOG.com przygotował dla fanów cRPG promocję idealną
REKLAMA
REKLAMA

Nie jestem nawet w stanie opisać, ile godzin grania zapewnicie sobie inwestując w mega-zestaw zasilany magiczną energią Dungeons & Dragons. To nawet nie tygodnie, ale miesiące rozgrywki na najwyższym poziomie. Idealny sposób na niesamowicie miłe spędzenie zimy, o ile posiadacie wiele, naprawdę wiele wolnego czasu. Każda z gier zawartych w zestawie to prawdziwa perełka, od rozpoznawalnego wzdłuż i wszerz Baldur’s Gate, po nastawione na akcję Demon Stone, w którym to przyjdzie Wam pokierować samym Drizztem Do’Urdenem. Nie wiecie, kto to taki? Ajć!

baldurs gate 2

Zestaw gier to raj dla wszystkich miłośników gatunku cRPG. Nigdy o nich nie słyszeliście? Nawet nie chcę tego czytać. Jeżeli produkcje Role-Play kojarzą się Wam już tylko z Mass Effect, Wiedźminem oraz Dragon Age, najwyższy czas nadrobić zaległości. Omawiany zestaw - to właśnie tak wyglądają wzorowe produkcje cRPG, od których wszystko się zaczęło. Czy to Wrota Baldura, czy skute śniegiem Targos, to właśnie dzięki tym produkcjom gatunek przeżył swoją drugą młodość, tak silnie wiążąc się dzisiaj z filmową narracją oraz znacznie bardziej intensywną oraz efektowną rozgrywką.

REKLAMA

Naprawdę warto się pospieszyć. Promocja kończy się jeszcze dzisiaj. Za nieco ponad 21 dolarów zyskujecie 10 gier bez żadnych męczących zabezpieczeń, co dopiero mówiąc o armii rozszerzeń. Dzięki magikom z Good Old Games każda z tych produkcji jest dopasowana i w pełni kompatybilna z najnowszymi systemami operacyjnymi. Jeżeli nie chcecie zgarniać całej paczki, ale jedynie kilka bądź jedną z oferowanych gier – nie ma problemu, chociaż atrakcyjna cena ulatuje wtedy wraz z magią dawnych lat oraz setkami godzin przed komputerem. Oferta wystosowana przez GOG.com jest zaiste godna samego Elminstera. Nie wiecie, kto to taki? Ajć!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA