REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD /
  4. Dzieje się

To będzie ostatni sezon „Opowieści podręcznej”. Serial w Polsce nie miał szczęścia

Wielkimi krokami zbliża się zakończenie serialu, który skruszył serca widzów na całym świecie. „Opowieść podręcznej” doczeka się swojego 6. i zarazem ostatniego sezonu. Nie jest to jedyna nowa wiadomość dotycząca tej produkcji: finałowe odcinki wyreżyseruje bowiem sama gwiazda serii, Elisabeth Moss. Czeka nas niesamowicie emocjonalny finał.

22.05.2024
17:02
Serial Opowieść podręcznej, ostatni sezon, finał, kiedy, HBO Max
REKLAMA

Serial „Opowieść podręcznej” zadebiutował w 2017 roku. Tak naprawdę od samego początku był on niesamowicie wstrząsający i zrewolucjonizował pojęcie patriarchatu. Nadchodzący szósty sezon ma ostatecznie domknąć całą historię. Będzie to z pewnością wyjątkowy finał. W szczególności biorąc pod uwagę fakt, że to główna aktorka, Elisabeth Moss, będzie odpowiadała za reżyserię ściśle wyselekcjonowanych epizodów. Warto w tym miejscu przypomnieć, że tytuł „Opowieść podręcznej” w Polsce nie miał zbyt wiele szczęścia. Oczywiście nie chodzi w tym miejscu o jego odbiór przez widzów, ale o wszystkie inne zewnętrzne zawirowania. Otóż produkcja ta pierwotnie zadebiutowała na platformie Showmax, jako tytuł oryginalny. Niestety jak wiadomo – ten serwis znikną praktycznie tak samo szybko, jak się pojawił. Serial został więc oddany w ręce HBO, co trwało dłuższą chwilę. Właśnie ze względu na tę „przeprowadzkę” w Polsce wiele odcinków mogliśmy oglądać później niż widzowie ze Stanów Zjednoczonych.

REKLAMA

Opowieś podręcznej: nadchodzi 6. sezon. Finał w 2025 roku

O tym, że serial nieuchronnie zbliża się do swojego zakończenia, informowano już w 2022 roku. Jednak dopiero teraz poznaliśmy przybliżoną datę premiery. Finał produkcji ma zostać wyemitowany dopiero jesienią 2025 roku. Skąd to opóźnienie? Tego akurat nie wiadomo. Widzowie z pewnością szykują się już na coś wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju. Elisabeth Moss przyznała w jednym z wywiadów, że nadchodząca odsłona serii będzie naprawdę szalona. Akcja ma przenieść odbiorców do wielu różnych miejsc, gdzie ma nie zabraknąć licznych zaskoczeń. Aktorka wyreżyseruje dokładnie 4 odcinki finałowego sezonu „Opowieści podręcznej” – pierwszy, drugi, przedostatni oraz końcowy.

Na pewno bardzo zwracamy uwagę na to, aby zakończenie było satysfakcjonujące i zadowalające dla fanów

- obiecała Moss.

Dotychczasowe odcinki serialu można obejrzeć na platformie HBO Max.

Zwiastun 5. sezonu serialu Opowieść podręcznej, dostępnego na platformie HBO Max
REKLAMA

Więcej o produkcjach dostępnych na platformie HBO Max, czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA