REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD /
  4. Dzieje się

„Diuna 2” właśnie wleciała do streamingu. Ten genialny film wreszcie obejrzysz w domu

Na tę premierę online czekało z pewnością wielu widzów. W sieci aż roiło się od pytań dotyczących tego, kiedy w końcu dzieło w reżyserii Denisa Villeneuve’a pojawi się w jednym z serwisów streamingowych. W końcu fani doczekali się tego momentu – produkcja „Diuna 2” wylądowała na platformie HBO Max i można oglądać ją w ramach abonamentu.

22.05.2024
10:07
Diuna 2, część druga, już na HBO Max, premiera, abonament
REKLAMA

Tytuł „Diuna: Część druga” to jeden z największych kinowych sukcesów 2024, a mamy dopiero maj. Wszyscy fani, którzy nie zdążyli obejrzeć produkcji na wielkim ekranie, wyczekiwali jej kolejnego debiutu, tym razem na platformach VOD. Niektórzy szybko chcieli również ponownie zagłębić się w ten tajemniczy i niezwykle intrygujący świat, nawet wtedy, gdy pierwszy seans mieli już za sobą. „Diuny” nigdy za wiele, prawda? Kontynuacja historii znanej z kultowych powieści bardzo dobrze radziła sobie w kinach. W weekend otwarcia zarobiła na całym świecie 178,5 mln dolarów. Taki wynik w ogóle nie dziwi, gdyż krytycy jeszcze przed premierą bardzo namawiali odbiorców do tego, aby nie zwlekali i jak najszybciej oddali się w ręce tej produkcji. Oczywiście teraz wiemy już, że się nie mylili i zdecydowanie warto było to zrobić.

REKLAMA

Diuna 2 już na HBO Max w ramach abonamentu

Film „Diuna: Część druga” była dostępna online już wcześniej. Można było obejrzeć go m.in. na Apple TV, Megogo, Premiery Canal+ czy Amazon Prime Video. Wiązało się to jednak z dodatkową opłatą, a to oczywiście nie satysfakcjonuje użytkowników, którzy i tak już często płacą duże kwoty za dostęp do ofert przeróżnych serwisów streamingowych. Nic więc dziwnego, że widzowie HBO Max nie mogli się już doczekać momentu, kiedy to „Diuna 2” wleci na platformę i będzie można zapoznać się z nią (pierwszy raz lub ponownie) w ramach abonamentu. Dla wszystkich zniecierpliwionych mamy dobrą nowinę. Produkcja czeka już na was dokładnie tak samo, jak wy czekaliście do tej pory na nią. Miłego seansu!

Film „Diuna: Część druga” można już obejrzeć na platformie HBO Max.

Zwiastun filmu Diuna: Część druga, dostępnego na platformie HBO Max
REKLAMA

Więcej o „Diunie: Części drugiej” czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA