REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Znamy zwycięzcę kultowego rankingu: najseksowniejszego mężczyznę 2023 roku. "Zacząłem się śmiać!"

Choć w 2023 roku wszelkie konkursy piękności i rankingi "najseksowniejszych" nie brzmią dobrze i trącą myszką, magazyn "People" nie rezygnuje z konkursu najseksowniejszego mężczyzny, który prowadzi już od 38 lat. Tym razem ten tytuł przyznany został 57-letniemu Patrickowi Dempseyowi, który dla twórców pisma jawi się jako atrakcyjny w kontekście również tego, co robi zawodowo. Jak Patrick zareagował na ten tytuł?

08.11.2023
13:19
Denis Makarenko Shutterstock Patrick Dempsey
REKLAMA

Konkursy i rankingi piękności czy tytuły "najseksowniejszych" współcześnie są organizowane w dużo mniejszej skali niż kiedyś. Tego typu plebiscyty kojarzą się z latami 90., które były zupełnie inne w kontekście fizyczności.

Więcej o znanych aktorach przeczytasz w Spider's Web:

REKLAMA

Patrick Dempsey najseksowniejszym mężczyzną magazynu "People"

Mimo wszystko magazyn "People" nie zrezygnował z konkursu na najseksowniejszego mężczyznę. Ilustrowany tygodnik, który pisze głównie o życiu gwiazd działających w show-biznesie, ogłasza ten ranking od 1985 roku - czyli już od 38 lat. Organizatorzy biorą pod uwagę nie tylko wygląd zewnętrzny sławnych panów, ale również ich działalność czy zawodowe osiągnięcia.

W 2023 roku ten tytuł przypadł Patrickowi Dempseyowi, który widzom najbardziej znany jest z serialu "Chirurdzy" (jego postać to Derek "McDreamy" Shepherd). Po raz pierwszy w roli słynnego chirurga pojawił się 20 lat temu, natomiast grany przez niego bohater został uśmiercony po 11 sezonach serialu, co było szokiem dla fanów na całym świecie. Na swoim koncie ma również wiele filmowych ról. Zagrał w takich produkcjach, jak m.in. "Krzyk 3", "Dziewczyna z Alabamy", "Zaczarowana", "Wolność słowa", "Moja dziewczyna wychodzi za mąż", "Bridget Jones 3" oraz "Transformers: Dark of the Moon".

Tytuł "najseksowniejszego mężczyzny 2023" nieco rozbawił aktora, ale i ucieszył.

Cieszę się, że stało się to w tym momencie mojego życia. Miło jest być rozpoznawalnym, a moje ego zdecydowanie urosło. Daje mi to platformę, którą mogę wykorzystać w dobrym celu – powiedział 57-letni aktor. Dempsey przyznał, że gdy dowiedział się, że to on jest zwycięzcą plebiscytu, najpierw był w szoku, a później roześmiał się.

Byłem w kompletnym szoku. Potem zacząłem się śmiać. To jest żart, prawda? Moje ego zdecydowanie ma się dobrze. Moje dzieci będą się ze mnie śmiać. Wymyślą każdy powód, dla którego miałbym nie wygrać. Ale to dobrze, one sprawiają, że czuję się młodo

- wyznał.
REKLAMA

Kto zdobył tytuł najseksowniejszego mężczyzny na przestrzeni lat?

Warto dodać, że pierwszym zwycięzcą rankingu najseksowniejszego mężczyzny magazynu People został Mel Gibson w 1985 roku. Kolejnymi zwycięzcami rankingu zostali m.in. Richard Gere, Brad Pitt, George Clooney, Johnny Deep, Adam Levine oraz Chris Evans.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA