REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Szykujcie się na wielki powrót (anty)superbohatera DC. James Gunn właśnie skończył scenariusz

Powrót "Peacemakera" coraz bliżej? 1. sezon serialu o (anty)superbohaterze DC już dawno za nami. Jak już jednak wiadomo, zmiany w uniwersum nie wpłynęły na plany jego kontynuacji. James Gunn poinformował właśnie w swoich mediach społecznościowych, że skończył pisać scenariusz do nowej odsłony produkcji.

09.02.2024
11:20
peacemaker 2 sezon james gunn dc
REKLAMA

Twardy reset - właśnie to planują z Kinowym Uniwersum DC zrobić James Gunn i Peter Safran. Dotychczasowe, rozpoczęte jeszcze przez Zacka Snydera, DCU dobiegło końca wraz z "Aquamanem 2". Zmiany zbliżają się więc coraz większymi krokami. We franczyzie zadebiutują nowi superbohaterowie, a ci dobrze nam już znani dostaną nowe twarze, jak Superman grany do tej pory przez Henry'ego Cavilla, którego wraz z "Superman: Legacy" zastąpi David Corenswet.

Twardy reset nie oznacza jednak, że teraz możemy zapomnieć o wszystkim, co widzieliśmy do tej pory. Przecież James Gunn też swoją rękę do starego DC przyłożył. Stworzył "Legion Samobójców: The Suicide Squad" i jego spin-off "Peacemaker", który, jak wiadomo, doczeka się 2. sezonu. Czekamy na niego już drugi rok i jest już bliżej niż dalej.

Więcej o filmach DC poczytasz na Spider's Web:

REKLAMA

Peacemaker - James Gunn skończył pisać 2. sezon serialu DC

Jakie jest najrzetelniejsze i najszybsze źródło informacji na temat Kinowego Uniwersum DC? Oczywiście, media społecznościowe. James Gunn jest całkiem wylewny w swoim socialach. Tym razem na Threads potwierdził, że skończył pisać 2. sezon "Peacemakera". Udostępnił bowiem post z takową informacją i napisał po prostu:

Zgadza się.

REKLAMA
Peacemaker: 2. sezon - DCU

Szczegóły dotyczące 2. sezonu "Peacemakera" są na razie trzymane w tajemnicy. Nawet jeśli w finale poprzedniej odsłony mogliśmy zobaczyć "starą" Ligę Sprawiedliwości, potwierdzono już, że nowe odcinki mają być częścią nowego DCU. Jak rok temu w swoich mediach społecznościowych obiecał James Gunn, wszystko ma być tak pomyślane, żeby nie było dezorientujące dla fanów.

Dotychczasowe odcinki "Peacemakera" obejrzycie na HBO Max.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA