REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Cillian Murphy wraca do „Peaky Blinders”. To oficjalne

Już od dłuższego czasu dużo mówi się o tym, że powstanie produkcja ściśle nawiązująca do uwielbianego przez widzów serialu „Peaky Blinders”. Jest to bardzo dobra wiadomość dla fanów popularnej serii. Z pewnością każdy zastanawiał się, czy w nadchodzącym filmie zobaczymy ponownie znane twarze. Okazuje się, że jedną na pewno.

22.03.2024
10:09
Cillian Murphy zagra w filmie Peaky Blinders
REKLAMA

Steven Knight, jeden z twórców serialu „Peaky Blinders”, już na początku bieżącego roku ogłosił, że właśnie kończy pisanie scenariusza do pełnometrażowej produkcji o tym samym tytule. Film ma być bezpośrednią kontynuacją wersji odcinkowej. Zaledwie kilka dni temu poinformował również, że start zdjęć planowany jest na wrzesień 2024 roku. Wraz z tym ogłoszeniem pojawiło się wiele pytań o to, czy główny aktor powróci do swojej roli i pojawi się w planowanym tytule. Tej odpowiedzi nikt nie chciał udzielić bardzo długo. Wszyscy unikali jej jak ognia, aż do teraz.

REKLAMA

Więcej o „Peaky Blinders” czytaj na łamach Spider's Web:

Cillian Murphy zagra w filmie Peaky Blinders

Niedawny zdobywca Oscara za występ w filmie „Oppenheimer” Christophera Nolana, Cillian Murphy, powróci do gangsterskich korzeni. Aktualnie wiemy już, że na pewno pojawi się w nadchodzącej kontynuacji tytułu. Irlandzki aktor długo nie chciał ujawnić, czy ponownie wcieli się w rolę Thomasa „Tommy’ego” Shelby’ego. Wszelkie szczegóły dotyczące filmu wciąż są trzymane w tajemnicy. Steven Knight wspominał podczas wywiadów jedynie o tym, że to, co mogliśmy oglądać przy okazji serialu, dobiegło już końca. Nadal jednak chce rozwijać wątki historii rodziny oraz opowieści o II wojnie światowej.

Zwiastun szóstego sezonu serialu Peaky Blinders

W najnowszej rozmowie z Esquire ujawnił, że dokładnie wie, o czym będzie zbliżający się film. Ma on konkretny zarys dwóch historii. Nie jest w stanie określić tylko, jak to wszystko się potoczy. Zasugerował  również, że ktoś pojawi się bardzo niespodziewanie, przy okazji zaznaczając, że nadszedł czas na nowe pokolenie.

REKLAMA

W serii szóstej wprowadzamy nowe pokolenie i będzie ono częścią tego, co wydarzy się w filmie. Myślę, że chodzi o znalezienie tych aktorów, których po prostu oglądasz i myślisz „Proszę bardzo, oto przyszłość".

mówi Steven Knight

Serial „Peaky Blinders” można oglądać na platformie Netflix.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA