REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

"Piraci z Karaibów": startuje wielki maraton w telewizji

Szable w dłoń, bandery na maszt! Jeszcze w tym tygodniu wszyscy kamraci będą mogli zasiąść przed telewizorami i delektować się prawdziwym pirackim rumem, bo lada chwila na kanale Fox wystartuje maraton uwielbianej serii "Piraci z Karaibów".

19.10.2023
12:06
"Piraci z Karaibów": startuje wielki maraton w telewizji
REKLAMA

"Piraci z Karaibów" to jedna z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych serii wszech czasów, która zostawiła swój ślad w historii filmu. To właśnie ona stworzyła jedną z najbardziej kultowych postaci w popkulturze - kapitana Jacka Sparrowa, a czwarta część cyklu, "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach", na stałe zapisała się także w historii kina, plasując się w pierwszej dziesiątce najdroższych filmów w historii. "Piraci z Karaibów" to zatem seria kultowa, którą z pewnością warto obejrzeć lub choćby odbyć sentymentalną podróż na nieznane wody, wsłuchując się w śpiew szant i morskich opowieści. A niebawem nadarzy się taka okazja.

REKLAMA

Maraton serii "Piraci z Karaibów" zostanie wyemitowany na kanale Fox

Filmy z serii "Piraci z Karaibów" będą emitowane w cztery niedziele, począwszy od 22 października. Seanse rozpoczynają się o godzinie 20:00, a ci, którym busola zacznie szwankować i będą musieli dłużej zostać na morzu, będą mogli obejrzeć powtórki w soboty o godzinie 18:30. Harmonogram emisji "Piratów z Karaibów" prezentuje się następująco:

  • "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły": niedziela 22 października o 20:00;
  • "Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka": niedziela 29 października o 20:00;
  • "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata": niedziela 5 listopada o 20:00;
  • "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach": niedziela 12 listopada o 20:00.
Zwiastun filmu "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach"

O "Piratach z Karaibów" piszemy w serwisie Spider's Web:

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA