REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. VOD /
  4. Dzieje się

Play wprowadza Stan Nielimitowany. To abonament z Tidalem i Showmaksem

Play zaprezentował ofertę Stan Nielimitowany, która obejmuje nielimitowane rozmowy, wiadomości i pakiet danych oraz dostęp do serwisów Showmax i Tidal.

21.06.2017
21:00
Play wprowadza Stan Nielimitowany! To wyjątkowo multimedialna oferta
REKLAMA
REKLAMA

Abonament ten łączy w sobie aż 7 usług takich jak nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS, MMS, Internet bez limitu, a także roaming bez dodatkowych opłat. Oferta obejmuje również dostęp do usług Showmax przez 12 miesięcy, a także Tidal i Play Now przez 24 miesiące.

Za Stan Nielimitowany każdy użytkownik musi zapłacić co najmniej 35 zł miesięcznie.

Właśnie tyle kosztuje usługa w taryfie Rodzina, w której należy kupić co najmniej trzy karty SIM. W Rodzinie można kupić ich nawet osiem, a posiadacze Karty Dużej Rodziny czwartą i piątą dostaną z 50-procentowym rabatem. Osoby nie potrzebujące tak wielu kart SIM, mogą skorzystać z oferty Duet w cenie 40 zł za osobę lub Solo w cenie 50 zł.

Dostępna będzie również promocja dla osób przenoszących numer. Jeżeli zdecydują się one na dokupienie telefonu, otrzymają 10 zł rabatu na abonament przez cały okres trwania umowy. Użytkownicy o małych wymaganiach mogą skorzystać z oferty Stan Nielimitowany Mini. Obejmuje ona nielimitowane rozmowy, pakiet internetowy 2 GB oraz roaming w Unii Europejskiej. Koszt SMS w tej ofercie wyniesie 0,19 zł. Ceny takich abonamentów zaczynają się od 20 zł za osobę w formule Rodzina i rosną kolejno do 25 oraz 30 zł za osobę w Duecie oraz ofercie Solo. Użytkownicy tej propozycji nie mają dostępu do Tidala oraz Showmaxa.

 class="wp-image-87866"

Kolejną propozycją jest Stan Nielimitowany Dom WiFi, która do standardowego abonamentu dodaje nielimitowany Internet domowy. Taryfa ta będzie kosztować kolejno 40, 50 i 70 zł za osobę w ofertach Rodzina, Duet oraz Solo. Z kolei klienci indywidualni będą mogli skorzystać z Formuła Perfect Box dla Firm. Pozwoli ona na nabycie pakietu dwóch numerów oraz Internetu dla biura za 50 zł. By skorzystać z tej oferty, co najmniej jeden firmowy numer trzeba będzie przenieść do Play.

Rozmowy, wiadomości i internet to nie wszystko. Tidal wraca do Play!

REKLAMA

W kilku słowach warto opisać wszystkie multimedialne dodatki, które Play przygotował dla swoich klientów. Pierwszy z nich to dostęp do telewizji Play Now, czyli telewizji mobilnej zawierającej 55 kanałów oraz 15 000 godzin wideo na żądanie różnego rodzaju. Wszystkie treści można oglądać na urządzeniu mobilnym lub dużym ekranie, jeżeli jest się posiadaczem Chromecasta lub telewizora z funkcją Google Cast. Fani seriali i filmów ucieszą się też z rocznego dostępu do serwisu Showmax. Także w nim można znaleźć wiele interesujących materiałów wideo, w tym najnowszych produkcji opisywanych na łamach Spider’s Web.

Trzeci dodatek to Tidal, który wraca do Play. Każdy użytkownik będzie miał dostęp do pełnej wersji tej usługi przez cały okres trwania umowy. Tidal początkowo był średniej jakości serwisem muzycznym, ale dzięki promocji w Play zdobył ogromną popularność w naszym kraju. Obecnie pojawia się w nim zdecydowana większość najgorętszych albumów muzycznych. To właśnie powrót Tidala do Play jest najciekawszym punktem dzisiejszej konferencji prasowej. Wiele osób (w tym ja), właśnie ze względu na dostęp do tej usługi, zdecydowało się pozostać Play. Jest to ważny argument przemawiający za wyborem fioletowego operatora.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA