1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Muzyka

Filmy, seriale i muzyka od Plusa. Dzięki tej promocji otrzymasz Disney+ i TIDAL przez rok w prezencie

Lokowanie produktu

Świąteczny okres to czas wzmożonych wydatków – każda fajna promka, która pomoże co nieco zaoszczędzić, jest szczególnie mile widziana. Miłośnicy filmów, seriali i muzyki powinni zatem zwrócić szczególną uwagę na ofertę z Disney+ i TIDAL, którą przygotował Plus. Tym bardziej, że święta to doskonały czas na nadrabianie filmów i seriali.

12.12.2023
15:50
plus promocja oferta disney tidal prezent

Większość z nas korzysta z różnych streamingowych usług – czy to filmowo-serialowych czy muzycznych, opłacając każdą z osobna. Należy jednak pamiętać, że na rynku dostępnych jest sporo opcji hybrydowych, które dają różne bonusy i pozwalają zaoszczędzić.

Warto pochylić się nad bardzo korzystną propozycją Plusa, który pozwala połączyć ze sobą kilka różnych usług. Wybierając abonament już od 39 zł/mies. możemy zyskać dostęp do Disney+ przez rok w prezencie i TIDAL HiFi przez rok za 0 zł, to naprawdę spora oszczędność. Przypomnę, że sam Disney wymaga opłaty w wysokości 37,99 zł/mies. Oznacza to, że w skali roku dzięki Plusowi oszczędzimy ponad 800 zł za oba serwisy streamingowe.

Również ci użytkownicy, którzy bardziej cenią sobie oferty na kartę, mogą uzyskać dostęp do TIDAL. Ci, którzy wybiorą subskrypcję oferty na kartę za 55 zł/mies., zyskają dodatkowo w prezencie dostęp do platformy Disney+. To zdecydowanie jedna z najciekawszych okołoświątecznych propozycji promocyjnych.

plus promocja oferta disney tidal prezent

Disney+ przez rok w prezencie

Do Disney+ nie musimy specjalnie przekonywać naszych czytelników. Na łamach Spider's Web często piszemy o świetnych filmowych i serialowych propozycjach, które regularnie wzbogacają ofertę tego serwisu. Daje on dostęp do całej masy jakościowych tytułów – nie tylko Disneya, Marvela, Star Wars, Pixar i National Geographic, lecz także tych od Star, czyli skierowanych bardziej do dorosłych odbiorców. Platforma pozwala cieszyć się całą masą ekskluzywnych treści – nowych hitów i cenionych klasyków, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Możecie tam również tworzyć, rzecz jasna, własne listy ulubionych filmów i seriali oraz prywatne profile. Kontrola rodzicielska zabezpieczy dzieciaki przed niektórymi treściami, a stabilne i szybkie działanie na różnych urządzeniach (telewizor, komputer, telefon, tablet) zapewni obcowanie z kinem bez frustracji. Nie zapominajmy o jakości: seriale i filmy są tam dostępne w jakości 4K UHD z Dolby Vision, a dźwięk w Dolby Atmos zapewnia kinową atmosferę. Dla fanów Marvela Disney+ ma dodatkową zaletę: dostęp do 15 filmów w formacie IMAX, który pokazuje więcej obrazu i akcji niż zwykła wersja.

Czytaj więcej o nowościach Disney+ na łamach Spider's Web:

Disney+

TIDAL HiFi również na rok

TIDAL HiFi to z kolei idealna opcja dla melomanów – miłośników słuchania muzyki w najwyższej jakości, wyższej niż na innych platformach. W wersji podstawowej, dostępnej bezpłatnie przez rok dla klientów Plusa, firma oferuje strumieniowanie w jakości Hi-Fi do 1411 kbit/s. Serwis ma również specjalny pakiet – TIDAL HiFi Plus, który umożliwia słuchanie nagrań w jakości studyjnej oraz w jakości 360 Reality Audio dla słuchawek kompatybilnych z tą technologią.

Ponadto subskrybent usługi zyska dostęp do ponad 100 mln utworów i 650 tys. wideo, a co więcej: możliwość przeniesienia biblioteki z innego streamingu z zachowaniem playlist, możliwość spotkań online z artystami, występy live, relacje z festiwali, specjalne konkursy dla fanów, dostępy na różnych urządzeniach, gotowe playlisty gatunkowe lub dopasowane do nastroju oraz, oczywiście, możliwość słuchania biblioteki offline.

TIDAL

Użytkownicy Plusa mogą zatem zanurzyć się w świecie jakościowych dźwięków, nie ponosząc przy tym przez rok żadnych kosztów.

Ważne! Wszyscy użytkownicy Plusa mają możliwość przetestowania serwisu TIDAL HiFi przez rok za darmo! Wystarczy wysłać SMS i wprowadzić otrzymany kod oraz swój numer telefonu na www.plus.pl/tidal/konto. Abonenci aktywują dostęp do aplikacji wysyłając darmowego SMS-a o treści DODAJ na numer 80016. Z kolei użytkownicy Plus na Kartę aktywują promocję bezpłatnym kodem *101*11*555# (trzeba go wpisać w klawiaturę telefonu i kliknąć słuchawkę, zupełnie jak przy standardowym połączeniu).

A skoro już przy promocji Plusa jesteśmy, na koniec sugeruję przyjrzeć się również opcji Drugi smartfon w prezencie. Umożliwia ona zakup nowego smartfona w Plusie, przy czym drugi, tańszy telefon klient otrzymuje w prezencie, czyli bez dodatkowych opłat – sprzęty doskonale nadadzą się zresztą do korzystania ze wspomnianych streamingów. Dodatkowo Plus uruchomił promkę 2 abonamenty w cenie 1! Więcej o tych promocjach rozpisaliśmy się tu.

A oto paczka podręcznych linków do Plusa:

plus promocja oferta disney tidal prezent
Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze