REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Pokemon TCG Online - oficjalna karcianka nareszcie na Androidzie

Pamiętam, że po okresie fascynacji tazosami z Pokemonami, przyszła moda na znacznie droższe karty nadające się do gry. Teraz oficjalna karcianka Pokemon powraca, nareszcie debiutując w Google Play.

12.05.2016
21:12
Pokemon TCG Online - karcianka nareszcie na Androidzie!
REKLAMA
REKLAMA

Pokemon TCG Online to cyfrowa wersja popularnej również w Polsce gry karcianej. Osoby, które zjadły zęby na bitwach papierowymi Pokemonami twierdzą, że mechanika rozgrywki jest bliźniaczo podobna do Magic: The Gathering. Mniej tutaj co prawda skomplikowania, ale Poki nadrabiają to zróżnicowaniem i bogactwem kart.

Dotychczas Pokemon TCG Online było dostępne jedyne na iPadzie, PC oraz Maku.

Dopiero teraz aplikacja dedykowana Androidowi wychodzi z bety. Co za tym idzie, Pokemon TCG Online może pobrać każdy, kto posiada tablet z Androidem. Chociaż dostęp dla posiadaczy smartfonów jest zablokowany, ręczna instalacja aplikacji w formie pliku .apk eliminuje ten problem. Powstaje za to kolejny - na małym ekranie komfort grania w Pokemon TCG Online jest minimalny.

REKLAMA

Chociaż karcianka jest darmowa, wewnątrz znajdziecie system mikro-transakcji służący do zdobywania nowych kart. Przyznam, że to właśnie ze względu na oqw karty sam zainstalowałem Pokemon TCG Online. Mam ogromny sentyment do wyjątkowych rysunków i z chęcią przypomnę sobie szkice Pokemonów w wersji cyfrowej.

Bezpłatne Pokemon TCG Online w wersji na Androida oraz iOS pobierzecie, korzystając z poniższych odsyłaczy:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA