REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Polsat Box Go zaleje was premierami kinowych hitów. Wśród nowości oscarowy "Wieloryb"

"Wieloryb" z oscarową rolą Brendana Frasera właśnie wleciał na Polsat Box Go. A to dopiero początek atrakcji, jakie platforma przygotowała dla kinomaniaków na maj. Do serwisu prosto z wielkich ekranów zmierza więcej hitów. Wśród nich nie brakuje dobrego polskiego kina.

09.05.2023
18:54
polsat box go maj filmy co obejrzeć
REKLAMA

Polsat Box Go nie pozwoli nudzić się swoim użytkownikom. Z jednej strony kibice dostają dostęp do wielu interesujących wydarzeń sportowych, a z drugiej - kinomaniacy atakowani są kolejnymi hitami. Jeden z nich właśnie zawitał do serwisu. I warto zwrócić na niego uwagę, bo to w końcu film oscarowy. Amerykańska Akademia doceniła "Wieloryba" za charakteryzację i fryzury oraz nagrodziła kreację Brendana Frasera, który na ekranie wyciska łzy z oczu największych nawet twardzieli.

"Wieloryb" Darrena Aronofsky'ego to nie jedyna propozycja dla miłośników dobrego kina, jaka w maju trafiła już na Polsat Box Go. Użytkownicy platformy powinni się też zainteresować "Śubukiem". To uhonorowany Orłem (polskim Oscarem) film o matce autystycznego chłopca, która mierzy się z biurokracją i ludzką bezdusznością. Warto dodać, że produkcja inspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami.

Czytaj także:

REKLAMA

Polsat Box Go - jakie jeszcze kinowe hity dołączą do oferty platformy?

Do "Śubuka" zaraz dołączy "Chleb i sól" - kolejny głośny polski film. Narobił on szumu nie tylko w Polsce, ale też na świecie, bo podczas zeszłorocznego festiwalu w Wenecji zgarnął Nagrodę Specjalną Jury. Całkowicie zasłużenie. Ta produkcja okazuje się tak mocna, że szybko się po niej nie pozbieracie. W Polsat Box Go zadebiutuje już za chwilę, a dokładniej: 12 maja.

Chleb i sól - Polsat Box Go
REKLAMA

Nieco ponad tydzień po premierze "Chleba i soli" na Polsat Box Go wpadnie film na ochłonięcie. "Szczęście Mikołajka" przybliża okoliczności narodzin i dziecięce perypetie najsłynniejszego literackiego łobuziaka.

Wszystkie filmy dostępne w Polsat Box Go można oglądać w dowolnym miejscu i czasie, bez reklam. Dostęp do platformy uzyskacie za pośrednictwem przeglądarki internetowej bądź dedykowanych aplikacji na wielu urządzeniach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA