REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Wybraliśmy najlepsze seriale w Polsat Box Go

To już nie tylko typowe, polskie telenowele. Polsat Box Go może pochwalić się całą gamą obiecujących produkcji, od kryminałów i thrillerów, przez lekkie komedie, aż po znane i lubiane kultowe seriale sprzed lat. Jakie tytuły są teraz najbardziej popularne?

12.03.2023
9:01
Wybraliśmy najlepsze seriale w Polsat Box Go
REKLAMA

Oferta Polsat Box Go posiada całą gamę produkcji, które można zarówno włączyć do gotowania obiadu oraz takich, które sprawdzą się na luźny wieczór. Są też takie, od których nie można się oderwać, szczególnie thrillery, i to thrillery nie byle jakie, oglądane z zapartym tchem. Często też do serwisu wpadają nowości, które zapowiadają się naprawdę obiecująco. Wybraliśmy pięć nowych, najlepszych tytułów platformy Polsat Box Go, na których z pewnością będziecie się po prostu dobrze bawić.

REKLAMA

Najlepsze seriale Polsat Box Go: "Matka"

Agnieszka, dziennikarka śledcza, postanawia przeprowadzić się wraz z mężem Jackiem za granicę, gdzie mężczyzna otrzymał propozycję pracy. Jednak, gdy w jej życiu pojawia się Rafał, bohater reportażu Agnieszki, odsiadujący wyrok za morderstwo, plany kobiety komplikują się. Ponadto okazuje się, że morderstwo, o które oskarżony był mężczyzna, jest powiązane ze śmiercią dwunastoletniego syna dziennikarski, który przed laty popełnił samobójstwo. W rolach głównych Olga Bołądź ("Chyłka"), Łukasz Simlat ("Belfer") i Marcin Kowalczyk, znany z filmu "Jak zostałem gangsterem".

Serial "Matka" obejrzysz tutaj.

Polsat Box Go - zwiastun serialu "Matka"

Wotum nieufności

Wotum nieufności to adaptacja powieści Remigiusza Mroza, obrazująca brutalny, zepsuty i połączony siecią koneksji świat polityki. Głównymi bohaterami serialu są Patryk Hauer i Daria Seyda, posłowie przeciwnych frakcji, którzy walczą o prezydencki fotel. Gdy podczas prac komisji śledczej Hauer odkrywa polityczny spisek, wraz z Seydą będą musieli odłożyć na bok dzielące ich polityczne aspekty i odkryć, kto stoi za tajemniczą intrygą. W rolach głównych Antoni Pawlicki ("Czas honoru") oraz Katarzyna Dąbrowska ("Belfer").

Serial "Wotum nieufności" obejrzysz tutaj.

Polsat Box Go - zwiastun serialu "Wotum nieufności"

Lulu

Serial Kingi Dębskiej, to historia tytułowej Lulu, nazywanej tak od czasów szkolnych Lucyny Makowskiej, której "zawodem" było bycie żoną wysoko postawionego urzędnika i matką dla nastoletniej córki. Po serii bolesnych przeżyć, związanych ze zdradami męża, decyduje się go zostawić i postania otworzyć własny cukierniczy biznes. W nowej rzeczywistości wspierać ją będą zadziorna siostra i kochający dziadek. Sprawy skomplikują nieco problemy wychowawcze oraz Andrzej, dawna miłość Lulu, przez którego jej zazdrosna sąsiadka będzie rzucać kobiecie kłody pod nogi. W rolach głównych m.in. Anna Dereszowska ("Lejdis"), Przemysław Sadowski ("Układ zamknięty"), Grażyna Sobocińska ("Miłość jest wszystkim") i Marek Siudym ("Futro z misia").

Serial "Lulu" obejrzysz tutaj.

Polsat Box Go - zwiastun serialu "Lulu"

Bracia

Najnowszy serial Polsat Box Go Bracia to obraz trudnych i nieoczywistych wyborów, dotyczących nie tylko kobiecych serc i znalezienia tej jedynej, które motywowane są miłością i namiętnością. Ich decyzje nie będą łatwe, ponieważ na życie tytułowych braci ogromny wpływ ma ich surowy ojciec. W rolach głównych m.in. Jan Frycz ("Tylko mnie kochaj"), Mateusz Kościukiewicz ("Twarz"), Nikodem Rozbicki ("Bejbi blues") i Piotr Stramowski ("Pitbull. Niebezpieczne kobiety").

Serial "Bracia" obejrzysz tutaj.

Polsat Box Go - zwiastun serialu "Bracia"

Rodzina na Maxa

Bohaterem serialu komediowo-obyczajowego jest Max, dwudziestopięciolatek, który pewnego dnia spotyka Karolinę, kobietę swoich marzeń. Szybko okazuje się, że jego ideał ma swoje mankamenty - Karolina, matka trojki dzieci, mieszka razem ze swoją byłą teściową. Ani ona, ani dzieci Karoliny zdecydowanie nie będą zadowolone z pojawienia się w ich życiu nowego mężczyzny. Ale Max łatwo się nie podda. W rolach głównych Nikodem Rozbicki ("Chyłka"), Anna Smołowik ("To musi być miłość") i Ewa Kasprzyk ("Miszmasz czyli Kogel Mogel 3").

REKLAMA

Serial "Rodzina na Maxa" obejrzysz tutaj.

Polsat Box Go - zwiastun serialu "Rodzina na Maxa"
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA