REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. VOD

Prosto z kina na telewizory. Czerwcowe nowości w Polsat Box Go to petarda

Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad wykupieniem subskrypcji w Polsat Box Go, czerwiec to dobry moment, aby w końcu to zrobić. Już w tym miesiącu do serwisu wpadnie sporo filmowych nowości, w tym "Priscilla" Sofii Coppoli oraz "Biała odwaga" Marcina Koszałki, czyli jeden z lepszych polskich filmów historycznych tego roku.

06.06.2024
12:00
polsat box go nowosci priscilla biala odwaga
REKLAMA

Biblioteka serwisu Polsat Box Go obfituje zarówno w najnowsze polskie produkcje, jak i popularne zagraniczne tytuły, które prosto z kinowych ekranów wpadają do VOD. Obecnie na platformie można oglądać takie filmy jak oscarowa "Anatomia upadku", "Instynkt", "Madame Web" czy "Obsesja", a także całą kolekcję z Jasonem Stathamem - "Elita zabójców", "Pszczelarz", "Niezniszczalni 4" czy "Blitz". Jeśli chodzi natomiast o polskie tytuły, warto wspomnieć o serialu "Zdrada", który recenzowaliśmy na łamach Spider's Web, "Krew" czy "Rafi". Już w tym miesiącu bibliotekę serwisu zasilą nowości, na które z pewnością czekało wielu widzów. Oto czerwcowe premiery w Polsat Box Go.

REKLAMA

Polsat Box Go - nowości w czerwcu: Priscilla

Produkcja "Priscilla" w reżyserii Sofii Copoli skupia się na młodziutkiej Priscilli Beaulieu (Cailee Spaeny), która spotyka Elvisa Presleya (Jacob Elordi), gdy ten jest już gwiazdą rock and rolla. Spędzając wspólne chwile, których jest zdecydowanie zbyt mało, Elvis staje się dla Priscilli pierwszą wielką miłością, ale również najlepszym przyjacielem w chwilach samotności. Z biegiem czasu okazuje się jednak, że jej przypudrowane i przykryte toną różu życie nieoczekiwanie zamienia się w złotą klatkę.

Premiera w Polsat Box Go 7 czerwca.

Biała odwaga

Fabuła "Białej odwagi", najnowszego film w reżyserii Marcina Koszałki, rozgrywa się pod koniec lat 30. na Podhalu i skupia się na życiu Jędrka Zawrata (Filip Pławiak), potomka znakomitego góralskiego rodu, który uwielbia życie na krawędzi. Po tym, gdy ręka jego wybranki Bronki (Sandra Drzymalska) zostaje oddana starszemu bratu Jędrka, Maćkowi (Julian Świeżewski), mężczyzna porzuca rodzinne strony i wyrusza do Krakowa, gdzie poznaje niemieckiego naukowca i alpinistę Wolframa (Jakub Gierszał). Kiedy wybucha wojna, a Niemcy oferują mieszkańcom Podhala współpracę, Maciej Zawrat odrzuca propozycję. Jednak Jędrek, chcąc odzyskać ukochaną i ocalić swoją społeczność przez zagładą, postanawia podjąć współpracę.

Premiera w Polsat Box Go 13 czerwca.

Zwiastun filmu "Biała odwaga"

Fuks 2

"Fuks 2" to sequel kultowej komedii gangsterskiej sprzed 25 lat. Jego bohaterem jest Maciek (Maciej Musiał), bystry 20-latek, który pieniądze na samochód i randkę musi jednak pożyczać od taty. Jego ojciec Aleks (Maciej Stuhr) jest postacią dosyć barwną - w wieku 18 lat odpalił ładunek wybuchowy, ukradł samochód, sprawił, że dwa policyjne radiowozy zostały rozbite i okradł szemranego biznesmena. Maciek ma zatem wysoko postawioną poprzeczkę i już niedługo, za sprawą randki z dwiema nieprzewidywalnymi kobietami, okaże się, czy odziedziczył po tacie brawurowy charakter.

Film jest już dostępny w serwisie Polsat Box Go.

Więcej o filmach i serialach czytaj w serwisie Spider's Web:

Pełna lista czerwcowych nowości w Polsat Box Go:

 • Emma i Czarny Jaguar (premiera 21 czerwca)
 • Aniołowie są wśród nas
 • Egzorcysta papieża
 • Jesteśmy już duzi
 • Pies i kot
 • Damaged
 • Monkey man
 • Czyściciel
 • Black Bits
 • Zbrodnie pamięci
 • Impresjoniści
 • Coś w wodzie
 • Wszyscy razem
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA