REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Polsat Box ma nowy pakiet z Disney+ i HBO Max w świetnej cenie. Stream+ to świetna oferta

Stream+ to nowy pakiet w ofercie Polsat Box, który dołącza do ofert telewizji satelitarnej i internetowej. A w nim dostęp do serwisu Disney+ oraz HBO Max w naprawdę korzystnej cenie.

09.04.2024
17:16
polsat box stream plus nowa oferta disney plus hbo max promocja cena
REKLAMA

Polsart Box zaskoczył nas świeżutką informacją dotyczącą nowego pakietu: Stream+/ Dołącza on do ofert telewizji internetowej czy satelitarnej, proponując dostęp do serwisów Disney+ i HBO Max (w tym z trzema kanałami HBO!). Nie muszę chyba tłumaczyć, że te dwa serwisy zdecydowanie warto subskrybować - szczycą się one bogatą, różnorodną ofertą, która zaspokoi różne gusta, a poza tym regularnie uzupełnia swoją bibliotekę o znakomite produkcje - czy to odcinkowe, czy długometrażowe (w tym takie, które niedawno miały swoją kinową premierę). Subskrypcję łączone zazwyczaj są znacznie bardziej opłacalne - i tak też jest w tym przypadku. 

REKLAMA

Polsat Box: Stream+ z HBO Max i Disney+

Stream+ okazuje się zatem świetnym uzupełnieniem oferty Polsat Box - w świetnej cenie 49,99 zł/mies. przy umowie na 24 miesiące. Co więcej, na start z pakietem Stream+ dostępny jest benefit:

  • Pierwsze 6 miesięcy bez opłat z pakietami M Sport i L (tv satelitarna i kablowa IPTV) oraz Bogatym (tv internetowa);
  • Pierwsze 3 miesiące bez opłat z pakietami S i M (tv satelitarna i kablowa IPTV) oraz Wygodnym i Komfortowym (tv internetowa);

Pakiet Stream+ obejmuje zatem aż 3 serwisy streamingowe - przypomnę, że abonenci Polsat Box mają także bezpłatny dostęp do kanałów i treści telewizyjnych ze swojego pakietu w serwisie Polsat Box Go.

Disney+ to naprawdę obfita baza produkcji od Disneya, Marvela, Star Wars, Pixara, National Geographic i Star. Wśród najnowszych tytułów serwisu są m.in.: „Biedne istoty” „Szogun” czy „Gwiezdne wojny: Parszywa Zgraja” - serial animowany osadzony w świecie "Gwiezdnych wojen".

Z kolei HBO Max jest domem dla nowości i kultowych seriali i filmów od HBO, Warner Bros., DC, Cartoon Network i Max Originals. Lada moment pojawi się tam oparty na nagrodzonej Pulitzerem powieści autorstwa Viet Than Nguyen „Sympatyk”, wiosną - "Diuna 2", a obecnie dużą popularnością cieszą się m.in. "Wonka", "Tokio Vice", "Reżim" czy "Behawiorysta.

Brzmi nieźle, prawda? Szczegółowe informacje na temat pakietu znajdziecie pod tym linkiem.

Czytaj więcej o Polsacie w Spider's Web:

Biedne istoty

Zdjęcie główne: Lukasz Michalczyk / Shutterstock.com

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA