REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

2. sezon polskiego thrillera "Krew" zmierza do Polsat Box Go. Kiedy premiera?

Na ten gęsty polski thriller warto było czekać. Już za kilka dni w serwisie Polsat Box Go zadebiutuje premierowy odcinek 2. sezonu serialu "Krew", w którym ponownie pojawi się gwiazdorska obsada z Katarzyną Z. Michalską, Ireneuszem Czopem i Kamilem Kula na czele. Kiedy premiera?

02.04.2024
18:54
krew 2 sezon premiera polsat box go thriller
REKLAMA

Mroczny polski thriller "Krew" zadebiutował w Polsat Box Go 27 października minionego roku. Produkcja oparta na irlandzkim formacie "Więzy krwi" (tyt. oryg. "Blood") z 2018 r. w reżyserii Marcina Ziębińskiego zdała egzamin - twórcom udało się przenieść mroczne, skandynawskie tony, które tak uwielbiają fani kryminałów, na polskie realia. W zagranicznej wersji serialu główną bohaterką jest Cat Hogan, która przybywa do rodzinnego miasta po śmierci matki. Dziewczyna ma jednak wątpliwości co do przyczyny śmierci kobiety, która miała umrzeć wskutek obrażeń odniesionych podczas upadku. W polskim odpowiedniku poznajemy natomiast Laurę, która również wraca do rodzinnej miejscowości, a swoim przyjazdem budzi uśpione przez lata demony z przeszłości.

REKLAMA

"Krew": kiedy premiera 2. sezonu serialu w serwisie Polsat Box Go?

Fabuła 1. sezonu skupia się na Laurze (Vanessa Aleksander), która dowiaduje się o śmierci swojej matki, Marii (Małgorzata Foremniak), wskutek czego po latach pojawia się w swoim rodzinnym mieście. Nieplanowana wizyta nieoczekiwanie budzi mroczne demony z przeszłości, rzucając jednocześnie nowe światło na tajemnice związane z rodziną Gajewskich. Staje się to motorem dla bohaterki, by odnaleźć prawdziwego sprawcę śmierci. Laura i pozostali bohaterowie będzą musieli zmierzyć się z bolesną przeszłością, odkrywając po drodze coraz więcej sekretów.

Polsat Box Go: zwiastun 2. sezonu serialu "Krew"

W kontynuacji serialu "Krew" oprócz dobrze znanych twarzy pojawią się także nowi członkowie obsady. W 2. sezonie w rolach głównych zobaczymy Katarzynę Z. Michalską (serialową Alicję Sobczak), Ireneusza Czopa (serialowego Jerzego Gajewskiego), a także Kamila Kulę. Dołączą do nich m.in. Maciej Musiałowski, Olaf Lubaszenko i Monika Krzywkowska.

Premierowy odcinek 2. sezonu serialu "Krew" zadebiutuje w serwisie Polsat Box Go (w pakiecie Polsat Box Go Premium) już w ten piątek, 5 kwietnia. Każdy kolejny odcinek będzie pojawiał się co piątek. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji, by zapoznać się z pierwszą odsłoną mrocznej produkcji, cały 1. sezon dostępny jest w pakiecie Polsat Box Go Premium. Możecie obejrzeć go tutaj.

REKLAMA

O produkcjach Polsat Box Go przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA