REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Pre-order Wiedźmina 2!

19.11.2010
0:17
REKLAMA

Już od dnia dzisiejszego możecie zamówić pre-order najbardziej
oczekiwanej polskiej gry w 2011 roku. W przeciwieństwie do Two
Worlds 2, dostępna w naszym kraju jest również edycja
kolekcjonerska. Co wchodzi w jej skład?

REKLAMA

W dniu dzisiejszym odbyła się jesienna konferencja CD PROJEKT - największego dystrybutora gier w Polsce. Głównym tematem na owej "imprezie" był oczywiście oczekiwany od premiery "jedynki" Wiedźmin 2. Ekipa z CD PROJEKT RED zaprezentowała nam edycję kolekcjonerską, w której skład wchodzą między innymi: ścieżka dźwiękowa, mapa świata gry, przewodnik po grze, pamflet Jaskra i moneta, dwie figurki papierowe, etui, głowa Geralta wykonana z imitacji marmuru, artbook, kości do gry, talia kart, poradnik gry w karty, zestaw naklejek i oczywiście duże oraz trwałe pudełko kolekcjonerskie. 

REKLAMA

Cały zestaw w naszym kraju kosztuje 229,90 zł, a na Gamestop około 130 dolarów. Edycję kolekcjonerską możemy nabyć tylko i wyłącznie w sklepie będącym niegdyś jednością z polskim wydawcą - gram.pl. Natomiast jeśli chodzi o cyfrowych dystrybutorów to Wiedźmin 2 znalazł się na takich platformach jak GoG.com (44,99 dolarów) oraz Steam. 

Przypominamy także, że na rynku dostępny jest także pre-order standardowej edycji w cenie 119,90 zł. Premiera tuż tuż, ponieważ już za niecałe pół roku. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA