REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Mobile

Kolejna świetna promocja na Androidzie. Prince of Persia za skromne 50 groszy

Prince of Persia Shadow & Flame od Ubisoftu to zręcznościowa produkcja 2D, nawiązująca do kultowej gry z ubiegłego wieku. Teraz pełnoprawną platformówkę kupicie za jedyne 50 groszy.

07.12.2016
9:31
Dobra promocja. Prince of Persia za dla Androida za 50 groszy!
REKLAMA
REKLAMA

Promocja obowiązuje w wybranych regionach Google Play, w tym w Polsce. Co zaskakujące, z niższej ceny na Prince of Persia Shadow & Flame nie mogą skorzystać na przykład klienci amerykańscy, o czym dali dobitnie znać w komentarzach na zachodnich portalach.

Prince of Persia Shadow & Flame za 50 groszy to tytuł, który warto mieć w pamięci smartfona.

Gra jest bardziej wymagająca od Angry Birds czy Cut the Rope. Wzorując się na kultowym Prince of Persia, czyha na nas masa pułapek, rozpadlin, wystających kolców i półek skalnych. No i oczywiście różnej maści przeciwnicy, z którymi stajemy w szranki.

REKLAMA

Cieszy, że producenci pomyśleli o dwóch trybach sterowania. Mamy zarówno kontrolę za pomocą gestów, jak również wirtualny dżojstik, naniesiony na dotykowy ekran smartfona. Chociaż grafika może nie jest najbardziej powalająca, klimatyczne trójwymiarowe modele i rozgrywka w 2D dalej stanowią dobre połączenie, w sam raz na krótką rozgrywkę w drodze do pracy.

Jeżeli chcecie kupić Prince of Persia Shadow & Flame za 50 groszy, skorzystajcie z poniższego odsyłacza prowadzącego do Google Play.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA