REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Revo zdradził, dlaczego zniknął ze swojego kanału na YouTubie i zapowiedział powrót

Po niemal trzymiesięcznej nieobecności Revo na YouTubie, twórca commentary postanowił wyjaśnić, dlaczego zniknął z kanału na tak długi czas i zapewnił, że niebawem wróci.

04.12.2023
11:42
Revo zdradził, dlaczego zniknął ze swojego kanału na YouTubie i zapowiedział powrót
REKLAMA

Tomasz Bagiński, znany w sieci jako Revo, to jeden z najpopularniejszych twórców commentary w serwisie YouTube, który ceniony jest za rzetelność, dokładność i sumienność pod względem researchu i opracowywania materiałów. Popularność zyskał za sprawą filmów na temat reklamowania scamów przez influencerów, a jego produkcje zgarniały po kilkaset tysięcy wyświetleń. Od rozpoczęcia swojej działalności na YouTubie w 2015 roku, udało mu się zgromadzić niemal pół miliona subskrybentów, którzy z niecierpliwością czekali na na jego kolejne newsy z sieci. Jakiś czas temu Revo zniknął ze swojego kanału i choć w międzyczasie można było go zobaczyć w podcaście Zgrzyt, który prowadzi wraz z Gimperem, widzowie zastanawiali się, dlaczego twórca commentary opuścił swój kanał. Po niemal trzymiesięcznej nieobecności w końcu postanowił wyjaśnić, dlaczego.

REKLAMA

O youtuberach przeczytasz więcej na łamach Spider's Web:

Revo wyjaśnił, dlaczego nie nagrywa na swoim kanale

Revo, wywołany do tablicy przez jednego z użytkowników na portalu X, postanowił odnieść się do jego wpisu. Zapewnił, że zamierza wrócić do prowadzenia kanału w tej samej lub innej formule, jednak najpierw musi wszystko poukładać:

Wrócę do prowadzenia kanału w formule newsów (lub innej), ale najpierw chcę wszystko poukładać. Do tej pory Zgrzyt, streamowanie i wrzucanie filmów było na zasadzie "dobra jakoś to będzie" i powodowało to w mojej głowie spory stres, który z czasem mnie wyniszczał. Teraz chcę wszystko zaplanować i czuję, że jestem na dobrej drodze. Zgrzyt kręci topowe liczby (w kategorii podcast), ostatnio wróciłem do streamowania na Twitchu, chcę ustalić konkretne dni kiedy się odpalam i jak ułożę te dwie aktywności, to wezmę się za koncept na kanał

- napisał.

Twórca zapewnił, że ustalenia mają ustabilizować jego pracę na YouTubie tak, aby nie musiał znikać co kilka miesięcy. Dodał, że jedną z jego najważniejszych wartości w życiu jest szczęście, którego nie był wstanie poczuć, mimo ogromnych zarobków. Podziękował również widzom za to, że, mimo jego dłuższej nieobecności, nie zapomnieli o nim:

REKLAMA

Wychodzę z założenia, że w życiu chodzi o bycie szczęśliwym i jeśli nagle - mimo ogromnych pieniędzy i wyników - nie czułem szczęścia, to uznałem, że trzeba coś z tym zrobić. Zawsze jak miałem przerwę to bałem się, że ludzie o mnie zapomną, ale historia pokazuje, że tak nie jest i jestem Wam - widzom - za to bardzo wdzięczny. Jednak nie chcę tego nadużywać i pracuję, aby wprowadzić zmiany w życiu, które ustabilizują moją działalność w sieci. Czuję, że to jest wyraz szacunku do Waszego zaangażowania i wiary we mnie, a jednocześnie droga ku byciu szczęśliwym

- podsumował.
Revo zapowiedział, że planuje powrót na swój kanał na YouTube
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA