REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry

Rick & Morty Virtual Rick-ality, czyli wirtualna rzeczywistość absurdalna

Gotowi na wirtualną Rickywistość? To dobrze, bo Rick and Morty: Virtual Rick-ality już na was czekają. A przynajmniej na tych z was, którzy dysponują goglami Oculus czy Vive.

24.04.2017
13:29
Rick and Morty: Virtual Rick-ality
REKLAMA
REKLAMA

Rick and Morty to kreskówka pełna niespodzianek. Nie tylko szybko – i chyba nawet zasłużenie – zdobyła dużą rzeszę fanów, to na dodatek co rusz zaskakuje takimi drobiazgami jak niespodziewana premiera trzeciego sezonu.

Niestety, musimy na razie czekać na nowe odcinki, a te pojawią się dopiero latem. Na szczęście otrzymaliśmy coś na otarcie łez tęsknoty. Choć nie wszyscy będą mogli z tego czegoś skorzystać. Jest to bowiem gra, która dostępna jest wyłącznie w sklepach z aplikacjami dla gogli HTC Vive i Oculus.

Rick and Morty: Virtual Rick-ality to nic ambitnego, ale…

…ta gierka ma szansę i tak dostarczyć nam sporo frajdy. W skrócie możemy ją określić jako skrzyżowanie gry Job Simulator VR z uniwersum Ricka i Morty’ego. Grę zresztą tworzyło Owlchemy Labs, a więc to samo studio, które wcześniej zrobiło Job Simulatora.

W grze wcielamy się w klona Morty’ego i musimy pomóc Rickowi w jego przeróżnych eksperymentach rozwiązują różnorakie zagadki logiczne. Rick oczywiście będzie nam pomagał, ale biorąc pod uwagę fakt jego wiecznego upojenia alkoholowego większość będzie na naszej głowie.

REKLAMA

W grze wystąpiła obsada serialu, a jej twórcy współpracowali przy jej produkcji z Adult Swim, czyli wytwórnią która stworzyła Ricka i Morty’ego. Wersję na Vive znajdziecie tutaj, a na Oculusa o tutaj. A poniżej zwiastun:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA