REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD /
  4. Dzieje się

„Rodzina Stallone” wraca z 2. sezonem. Znamy datę premiery na SkyShowtime

Kto nie lubi oglądać bardziej prywatnych perypetii popularnych aktorów oraz aktorek? Zdecydowana większość osób wręcz to uwielbia. Mamy dla was zatem dobrą wiadomość. Za chwilę odbędzie się premiera 2. sezonu programu „Rodzina Stallone”, który możecie zobaczyć na platformie SkyShowtime, a my znamy konkretną datę.

14.05.2024
11:01
Rodzina Stallone, Sylvester, 2 sezon, kiedy premiera online, SkyShowtime
REKLAMA

„Rodzina Stallone” to program wytwórni MTV Entertainment Studios. Jego producentami wykonawczymi są Benjamin Hurvitz i Nadim Amiry, a także Julie Pizzi, Farnaz Farjam i Jonathan Singer (z ramienia wytwórni Bunim-Murray Productions). Funkcje współproducentów wykonawczych pełnią Chris Ray i Jason Williams. Program opowiada o najważniejszym zadaniu spoczywającym na gwiazdorze, którego zna praktycznie każdy na świecie. Sylvester Stallone z brutalnego i dynamicznego kina akcji przenosi się do swojego domowego zacisza. Tam właśnie musi sprawdzić się w wyjątkowej roli męża Jennifer oraz ojca trzech córek: Sophii, Sistine i Scarlet. W zbliżającym się wielkimi krokami drugim sezonie programu nadejdą spore zmiany. Rodzina będzie musiała zmierzyć się nowymi wyzwaniami, a także zupełnie innym otoczeniem niż to, w którym dotychczas przebywała. Zainteresowani? Bo my bardzo.

REKLAMA

Drugi sezon programu Rodzina Stallone od SkyShowtime. Kiedy premiera?

W drugim sezonie programu jedna z najsłynniejszych rodzin Los Angeles po 40 latach na dobre opuści Hollywood i przeprowadzi się na wschód. Córki popularnego aktora, Sophia i Sistine, będą realizować swoje marzenia w Nowym Jorku, a najmłodsza Scarlet pójdzie na studia i będzie cieszyła się nowym związkiem w Miami. Sly i Jen podejmą więc bardzo odważną decyzję. Postanowią, że najlepszym miejscem na rozpoczęcie nowego rozdziału w ich życiu będzie… Palm Beach. Tym samym znacznie zwiększy się odległość między poszczególnymi członkami rodziny, ale więzi łączące Stallone’ów z pewnością pozostaną silne. Kulminacją nadchodzącego sezonu programu „Rodzina Stallone” będzie przełomowa wycieczka do Włoch. To właśnie podczas niej bohaterowie zagłębią się we własną historię i wspólnie będą odkrywać swoje korzenie. Tym samym staną się sobie jeszcze bliżsi i razem wykreują wspaniałe wspomnienia na lata. Widzowie z pewnością nie będą mogli się nudzić.

Premiera 2. sezonu programu „Rodzina Stallone” odbędzie się 16 maja 2024 roku na platformie SkyShowtime.

Oficjalny zwiastun 2. sezonu programu Rodzina Stallone, dostępnego na platformie SkyShowtime
REKLAMA

Więcej o produkcjach dostępnych na platformie SkyShowtime, czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA