REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD /
  4. Dzieje się
  5. Netflix

W końcu! 2. sezon „Sandmana” od Netfliksa dostał klimatyczny zwiastun

Na te wieści z pewnością czekało wielu fanów. Od premiery pierwszej odsłony serii minęło już zdecydowanie za dużo czasu. Nic więc dziwnego, że od dawna widzowie dociekali, kiedy w końcu będą mogli powrócić do świata, który tak bardzo uwielbiają. Tego akurat jeszcze się nie dowiedzą, ale otrzymali za to pierwszy zwiastun 2. sezonu „Sandmana”.

21.05.2024
9:54
Pierwszy zwiastun 2. sezonu Sandmana, serial, Netflix, kiedy premiera, nowe postacie
REKLAMA

„Sandman” to adaptacja kultowej serii komiksów autorstwa Neila Gaimana. W bardzo szybkim czasie zdobyła ona uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności. Nie bez powodu, ponieważ jest to produkcja naprawdę udana. Platforma Netflix całkiem długo wstrzymywała się z samym ogłoszeniem drugiego sezonu, co dość mocno zdziwiło odbiorców. Większość z nich uważała, że serwis powinien iść za ciosem i skorzystać z szybko rosnącej popularności. To, co Netfliksowi zajęło kilka miesięcy, twórcy serialu „Fallout” zrobili kilka dni po emisji pierwszego odcinka. Przypomnijmy, że kontynuacja serialu została potwierdzona praktycznie od razu. Niektórzy nawet nie zdążyli jeszcze otworzyć aplikacji Amazon Prime Video. Czy była to dobra decyzja? Zdecydowanie tak, gdyż fani są wtedy wręcz przekonani, że ich głosy zostają niezwykle szybko wysłuchane. Widzowie „Sandmana” nie mieli tyle szczęścia, ale to może się w niedługim czasie mocno zmienić.

REKLAMA

Pierwszy zwiastun 2. sezonu serialu Sandman ukazuje nowe postacie

Netflix w końcu przedstawił nam chociaż bohaterów 2. sezonu serialu „Sandman”. W krótkim filmie promującym możemy zobaczyć powracające postacie, czyli Dreama (Tom Sturridge) i Desire (Mason Alexander Park). Oczywiście na tym ogłoszenia się nie kończą. W materiale ukazani są również Delirium, Destiny, czy Prodigal, których nie mieliśmy jeszcze przyjemności oglądać na ekranie. Fani z pewnością nie mogą się już doczekać kontynuacji dramatycznych wydarzeń z pierwszej odsłony serii. Mowa w tym miejscu głównie o konfrontacji, która nie została ostatecznie zakończona. Przypomnijmy, że produkcja drugiego sezonu „Sandmana” została wznowiona po przerwie spowodowanej strajkiem SAG-AFTRA. Mimo przeciwności twórcy zapewniają, że nadchodzące odcinki będą o wiele bardziej fascynujące oraz pełne zaskakujących zwrotów akcji. Sam Neil Gaiman zdradził, że historia zabierze widzów w podróż od Ogrodu Przeznaczenia, przez serce Krainy Snów, aż po rewolucyjną Francję.

Aktualnie dokładna data premiery 2. sezonu serialu „Sandman” na Netfliksie nie jest jeszcze znana.

1. sezon serialu „Sandman” można obejrzeć na platformie Netflix.

REKLAMA

Więcej o produkcjach dostępnych w serwisie Netflix, czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA