REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Patryk Vega wraca na mały ekran. Serialowy Botoks jest już dostępny w serwisie Showmax

Patryk Vega niejednokrotnie dał się poznać jako król tandety i wulgaryzmów. Idąc na fali sukcesu filmowego Botoksu, reżyser postanowił stworzyć serial, który od dzisiaj możecie oglądać na platformie Showmax. 

31.01.2018
9:00
botoks patryk vega polityka
REKLAMA
REKLAMA

Reżyser nie zwalnia tempa. Znany z rekordowo szybko tworzonych filmów, Vega ponownie chce przyciągnąć uwagę odbiorców za sprawą kontrowersyjnego Botoksu. Z tą różnicą, że tym razem jego produkcję możemy oglądać w serialowej wersji, nie wychodząc z domu. Jak zapewniają materiały reklamowe, serial Botoks ma być jeszcze lepszy i większy niż jego kinowy pierwowzór, co tym bardziej napawa mnie obawą. Wiele można bowiem powiedzieć o tym kasowym liderze polskiej kinematografii, tylko nie to, że jest on filmem dobrym.

Serialowy Botoks składa się z sześciu odcinków, które są rozszerzeniem filmu fabularnego. Serial skupia się głównie na pogłębieniu historii poszczególnych postaci, przede wszystkim przybliżając widzom bohaterów drugoplanowych.

Jeśli film tobą wstrząsnął, serial wbije cię w fotel – krzyczy do nas hasło nowej produkcji.

Jak wiemy, film Botoks podzielił Polaków i jako jedna z nielicznych produkcji mógł poszczycić się tak ogromnym zainteresowaniem. Kinowa produkcja była bowiem chaotycznym zlepkiem kilkunastu szokujących historii okraszonych tabloidową narracją.

trailer filmu botoks class="wp-image-89012"

Botoks nie jest pierwszym serialem stworzonym przez reżysera.

Patryk Vega ma już na swoim koncie doświadczenie z serialami. Reżyser był odpowiedzialny za stworzenie mocnego i docenionego Pitbulla. Twórca podjął się również wyreżyserowania serialu Służby specjalne, który, podobnie jak w przypadku Botoksu, początkowo zadebiutował na dużym ekranie.

Co więcej, Vega stworzył również krótkometrażowy film we współpracy z serwisem VOD. W Czerwonym punkcie mogliśmy zobaczyć gwiazdę światowego kina Ewana McGregora. Nie pomogło to jednak w wyzbyciu się wrażenia, że produkcja miała służyć jedynie rozreklamowaniu Showmaksa w Polsce.

REKLAMA

Tym bardziej wzmaga to ciekawość, co do jakości najnowszego serialu. Z jednej strony nadzieją napawa dotychczasowe doświadczenie reżysera w kreowaniu seriali, z drugiej przeraża koszmarny Botoks. Jeśli epizody mają stanowić kontynuację dotychczas opowiedzianej fabuły, wyróżniającej się żenującym dowcipem, seksem i wulgaryzmami, to nie mamy co liczyć na ambitną produkcję.

Pierwszy odcinek serialu Botoks możemy oglądać od dziś w serwisie Showmax. Kolejne będą się ukazywać co tydzień.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA