REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD

Przyspieszyli premierę „Fallouta”. Serial Prime Video pojawi się wcześniej

Z pewnością jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych w kwietniu premier serialowych. „Fallout” jest oczywiście adaptacją popularnej serii gier o tym samym tytule. Opowieść będzie osadzona w świecie postapokaliptycznym, gdzie mieszkańcy luksusowych schronów zostaną zmuszeni do powrotu na powierzchnię. Produkcję będzie można obejrzeć na platformie Amazon Prime Video nieco wcześniej, niż pierwotnie zapowiadano.

09.04.2024
10:18
fallout premiera
REKLAMA

Jakiś czas temu reżyser oraz producent „Fallouta”, Jonathan Nolan, wypowiedział się na temat potencjalnego niezadowolenia oddanych fanów gier. Zaznaczył w jednym z wywiadów, że nie obawia się krytyki i nie boi się negatywnych reakcji. Podkreślił, że serial ma być satysfakcjonujący dla samych twórców, a nie zostać kolejnym tytułem, który będzie przykładem fan service’u. Oczywiście to nie oznacza, że nie zależy mu na odbiorcach. Wspomina jednak o wykreowaniu danego dzieła tak, aby było ono zgodne z własnymi przekonaniami. Nolan powiedział też, że twórcy to również fani serii gier, więc sami chcą oddać to, co w materiale źródłowym pokochały miliony osób. Pragną stworzyć opowieść złożoną z najważniejszych elementów, w najlepszej możliwej wersji.

REKLAMA

Serial Fallout z przyspieszoną datą premiery

Pierwotnie premierę serialu „Fallout” zapowiedziano na 11 kwietnia 2024 roku. Oczywiście produkcja ma pojawić się w serwisie Amazon Prime Video, a tym temacie nic nie uległo zmianie. Jednak zawita tam nieco wcześniej, bo już 10 kwietnia 2024 roku. Jest to bardzo dobra informacja dla wszystkich osób, które są bardzo ciekawe, jak (lub czy w ogóle) Jonathan Nolan poradzi sobie z oddaniem ducha gier. Po słowach reżysera można wnioskować, że bierze wszystko na poważnie i nie chce rozczarować przede wszystkim siebie. Nolan odpowiedzialny jest za pięć pierwszych odcinków serialu, z zapowiedzianych ośmiu epizodów.

Oficjalny zwiastun serialu Fallout

Akcja zbliżającego się wielkimi krokami „Fallouta” ma rozgrywać się w Los Angeles. Jest ono zniszczone przez wojnę nuklearną. Ludzie zostali zmuszeni do przebywania w podziemnych bunkrach zwanych kryptami. Bronią się w ten sposób przed promieniowaniem, mutantami oraz bandytami. Świat na powierzchni jest zarówno radośnie dziwaczny, jak i skrajnie brutalny. Serial ma prezentować zupełnie nową historię, ale przy tym wiernie oddawać też klimat znany z gier. Showrunnerami produkcji są Geneva Robertson-Dworet i Graham Wagner. W główne role wcielą się Walton Goggins, Ella Purnell, Kyle MacLachlan, Xelia Mendes-Jones oraz Aaron Moten.

Serial „Fallout” będzie można zobaczyć na platformie Amazon Prime Video.

REKLAMA

Więcej o „Falloucie” czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA