REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD /
  4. Dzieje się

Wiemy, kiedy pojawi się 2. sezon „The Last of Us". Jest data

Jeżeli chodzi o serial na podstawie jednych z najbardziej popularnych gier postapokaliptycznych, to raczej nikogo nie trzeba informować, że wielu widzów z utęsknieniem czeka na jego drugi sezon. W ostatnim czasie do sieci regularnie przedostają się filmy i zdjęcia z planu. Wszyscy chcą wiedzieć, kiedy w końcu będzie można obejrzeć „The Last of Us 2”. W końcu doczekaliśmy się przybliżonej daty premiery.

20.05.2024
10:13
The Last of Us, 2 sezon, kiedy premiera, data, HBO Max
REKLAMA

Trzeba przyznać, że ogromny sukces produkcji „Fallout” z pewnością zachęcił twórców serialowych adaptacji gier do jeszcze cięższej i szybciej pracy. Widzowie również są aktualnie pod tym względem dość rozbudzeni. Apetyt na więcej wciąż nie został zaspokojony. Powstała swego rodzaju luka, którą wypadałoby jak najszybciej wypełnić. Nic więc dziwnego, że każde doniesienia z planu zdjęciowego „The Last of Us 2” są tak chętnie komentowane w sieci. Pierwszy sezon tego tytułu był na tyle udany, że już chwilę po jego premierze ogłoszono, że powstanie kontynuacja. Jednak od tego czasu minął już rok, a oddani fani wciąż nie otrzymali nawet informacji o tym, kiedy dokładnie ich ulubieni bohaterowie powrócą na ekrany. Rozmawiano o 2025 roku, ale wciąż nie był to żaden konkret. Aktualnie możemy już mówić o nieco bardziej zawężonym okresie.

REKLAMA

Kiedy premiera The Last of Us 2?

Drugi sezon serialu „The Last of Us” ma zadebiutować w pierwszej połowie 2025 roku. Tak przynajmniej wynika z najnowszych doniesień. Byłoby to zgodne z zeszłorocznymi wypowiedziami Belli Ramsey, która to wciela się w produkcji w rolę Ellie. Niedawno też HBO podzieliło się z fanami serii „pierwszym spojrzeniem” na głównych bohaterów nadchodzącej kontynuacji. Widzowie mieli okazję zobaczyć dwa zdjęcia prosto z planu, ale niestety na tym się skończyło. Twórcy zdecydowanie nie są zbyt wylewni, jednak trzeba przyznać, że skutecznie rozbudzają apetyt. Zbliżająca się wielkimi krokami druga odsłona serialu ma prowadzić do świata przedstawionego kilka nowych, kluczowych postaci. Mowa w tym miejscu Abby (w tej roli Kaitlyn Dever), Dinie (Isabel Merced) i Jesse’im (Young Mazino). Potwierdzono również, że nadchodzący sezon nie obejmie całości historii z gry „The Last of Us Part II”.

Zwiastun 1. sezonu serialu The Last of Us

Pierwszy sezon serialu „The Last of Us” można obejrzeć na platformie HBO Max.

REKLAMA

Więcej o produkcjach dostępnych w serwisie HBO Max, czytaj na łamach Spider's Web:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA